registreties Регистрация
Забыли свой пароль?
  Latviski     По-русски      English
Каталог
Гуманитарные науки
Политика
Реферат
Подписаться на e-mail новости в категории 'Политика'  Подписаться на RSS новости в категории 'Политика'

Intervija ar Tautas partijas Jaunatnes organizācijas vadītāju

Автор: taurinjpuika
          Увеличить просмотр         
Оценка: 
Тип:

Реферат

Объём: 12 стр.
Опубликованно: 16.12.2008.
Язык: Латышский 


Отметить эту работу и присоединить к группе своих интересов

Посоветовать эту работу другу
Посоветовать, послав e-mail Посоветовать draugiem.lv Другие виды
Сегодняшняя цена:   1.48 Ls*
Обычная цена: 2.06 Ls
Скидка сегодня (28%): 0.58 Ls
Как получить БЕСПЛАТНО?
* Сегодняшняя цена не распространяется на оплату через (СМС).
Уровень: Университет
Литературный список: 2 единиц
Ссылки: Не использованы


Раздел:

Политика

Размер файла: 27 Kb
Идентификатор: 540468

Коментарий автора:

TPJO mērķis ir veicināt Latvijas jaunatnes politisko aktivitāti, kā arī popularizēt konservatīvās vērtības. Lai īstenotu šo mērķi regulāri tiek organizēti izglītojoši semināri, vasaras universitātes, dažāda formāta diskusijas un debates, kā arī citi pasākumi.

Содержание:

Nr. Название главы  Стр.
  Ievads    3
  Intervija    5
  Secinājumi    14
  Izmantotā literatūra    16

Фрагмент работы:

2. Kad un kāpēc kļuvi par priekšsēdētāju?
G.E. Kad un ka pēc, nu??? Par priekšsēdētāju es kļuvu pirms pusotra gada, aprīļa beigās, ja nemaldos, septītā gada. Un ka pēc? Tāpēc, ka es pirms tam biju bijis gan Rīgas nodaļas valdes loceklis, gan ģenerālsekretārs jaunatnes organizācijā trīs ar pus gadus, gan pēc tam ārlietu sekretārs vienu gadu, es uzskatīju, ka nu, ka es esmu devis daudz organizācijai gan arī to, ka es varētu vēl daudz sniegt vairāk, bet, protams, esot kaut kādā citā kapacitātē šajā gadījumā priekšsēdētāja amatā.
K.K. Par priekšsēdētāju Rīgas nodaļā kļuvu 2008.gada aprīlī. Jo es gribēju darboties jaunatnes organizācijā kā aktīvs biedrs tad man bija kaut kur jāaug. Iepriekš es biju Liepājā darbojies, tad es Rīgā biju vienu gadu valdē, tad es sapratu, ka valdē es īsti vairs negribu darboties, ka man vajag kaut kādu izaicinājumu. Īstenībā bija tā, ka mani paaicināja un es apdomāju, kāpēc gan nē. Tas likās savā ziņā ļoti atbildīgs uzdevums uzņemties vadīt Rīgas nodaļu, jo viņa bija diezgan nolaista, tāpēc tas arī lielā mērā likās, kā sevis pierādīšana.

3. Kā izpaužas TPJO līdzdalība TP?
G.E. Ļoti tieši, jo pirmām kārtām jaunatnes organizācija ir tautas partija struktūrvienība. Mēs neesam organizācija. Otrais ir tas, ka jaunatnes organizācija un amata dēļ jaunatnes organizācijas priekšsēdētājs ir arī ar balsstiesīgs un var piedalīties valdē, un, protams, ka jaunatnes organizācijas vadītājs, līdz ar to arī jaunatnes organizācija var paust savu viedokli. Es negribētu nodalīt, jo, tā ir partijas struktūra un mēs visi esam viena partija.
K.K. Es domāju, ka vistiešākajā mērā. Kaut vai ja mēs paskatāmies, kas finansē TPJO. Principā TPJO ir TP pakļautībā. Savas darbības gados esmu sapratis, ka TP ir nodibinājusi TPJO, lai piesaistītu jaunus cilvēkus, lai palielinātu atbalstītāju skaitu, kas savukārt varētu atsaukties uz vēlēšanām. Un tā jau ir tā savstarpējā saikne TP finansē un mēs piesaistām jaunus cilvēkus, ar mērķi uz nākotni, lai organizāciju un partija kā tāda varētu pastāvēt arī turpmāk.

Эту работу выгоднее купить в комплекте с другими работами!

Комплект работ Nr. 1144140
     
9.Saeimas jaunizveidotās partijas
Intervija ar Tautas partijas Jaunatnes organizācijas vadītāju
Latvijas Zemnieku Savienības un Zaļās partijas darbība 2008.gadā
Оплачивая каждую по отдельности: 4.4 Ls
Оплачивая все сразу: 3.08 Ls
 Похожие работы:
  Тип Название и раздел Размер, стр.
1 Latvijas Zemnieku Savienības un Zaļās partijas darbība 2008.gadā
Политика
11
2 9.Saeimas jaunizveidotās partijas
Политика
9
3 K.Marksa un F.Engelsa darba "Komunistiskās partijas manifests" salīdzinājums ar A.Barda un J.Sēderkvista darbu "Netokrātija. Jaunā varas elite netokrātija un dzīve pēc kapitālisma"
Политика, История, культура
7
4 Politoloģija. Sabiedriskās organizācijas
Политика
5
5 Politiskās partijas "Jaunais laiks" darbība 2008.gadā
Политика
11
6 Politiskās partijas "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" darbība 2007.gadā
Политика
10
7 Lielinieku partijas ārpolitiskie mērķi
История Латвии, Политика
9
8 Tautas nobalsošana par Latvijas dalību ES
Политика, Социология, Международные организации
8
9 Nevalstiskās organizācijas "Greenpeace" ietekme uz valstu politiku vides jautājumos
Охрана природы, Политика, Международные организации
12
10 Demokrātijas loma tautas attīstībā
Политика, Социология
12
 Рекомендуемые работы:
  Тип Название и раздел Размер, стр.
1 Vēlēšanu mehānisma politiskā analīze - Tautas partija
Право, Политика
21
2 Politiskās partijas - Tautas partija
Политика
17
3 Politiskā aktivitāte studējošās jaunatnes vidū
Социология, Политика
24
4 Identitātes politikas modeļu salīdzinājums ar "Tautas partijas" un partijas „Jaunais laiks” etnisko grupu attīstības nostādnēm
Политика
50
5 Ieskats jaunatnes politikas veidošanas procesā Latvijā
Политика, Социология
45
6 Politiskās partijas
Политика
18
7 Latvijas Tautas padomes un Pagaidu valdības darbība (1919.-1920.)
Политика, Право
19
8 Tautas padome
Политика, История, культура
35
9 Nevalstisko organizāciju ietekme uz politiskajiem procesiem ekonomikā
Политика
15
10 Tautas nobalsošanas Latvijā
Политика, Право
33
Больше похожих работ
 
Больше рекомендуемых работ
 
Сервис
- Выберите тему вопроса! -
Просмотренные работы
Intervija ar Tautas partijas Jaunatnes organizācijas vadītāju
Integrētā nodarbība pirmsskolā. Dominante - iepazīstināšana ar apkārtni un sabiedriskās dzīves norisēm
Skābeklis

Показать все (5)

Новости Подписаться на RSS новости
Интернет-библиотека Atlants.lv ищет руководителя!
30.08.2010.

Интернет-библиотека Atlants.lv ищет руководителя!Интернет-библиотека Atlants.lv приглашает на работу руководителя – предлагаем работу на полный рабочий день в офисе в центре Риги. Есть возможность планировать свой рабочий график. Основная зарплата плюс очень хорошая дополнительная плата при условии хороших результатов. Читать дальше.

Бесплатные работы
Aura
Reliģiskie konflikti un to raksturojums
Jukio Mišimas "Zelta templis"

Подписаться на новости

Отзывы

Рута
Вклад мудрости:
Atlants.lv - как вклад мудрости в банке с хорошими процентами. :) Большая радость, что своим умом могу заработать и еще кому-то другому помочь!

Узнать больше

Ключевые слова

darba raksturojums religija eiropas biznesa Uzņēmuma latvijas darbs vesture politika analīze tirgus latvija sistēma plāns valoda pasaules atskaite prakses tiesības veidi valsts tiesību eseja