Vēl es vēlos jums ieteikt nebaidīties lūgt palīdzību šajā grūtajā laikā, ir cilvēki, kas var palīdzēt. Veids, kā sociālais atbalsts var ietekmēt mūsu emocijas ir acīmredzams - atbalsta saņemšana no citiem. Citu cilvēku atbalsts ir spēcīgs, un tas diezgan ātri var mainīt to, kā jūtaties kādā situācijā. Bet šajos sociāli tālajos apstākļos var būt, ka jums ir jāgriežas, nevis jāgaida, kad kāds piedāvās atbalstu. Izmantojot mobilos un interneta rīkus, tas nav tik biedējoši kā kādreiz.
Veselīgas ikdienas izveidošana un uzturēšana. Rutīnas ikdienas paradumu attīstīšana palīdz regulēt emocijas un saglabāt pozitīvu prātu. Tas ietver: meditācija un darbu ar elpu, veselīgs uzturs,atbilstošs miegs, regulāra vingrošana, lasīšana (īpaši daiļliteratūra), mierīgas mūzikas klausīšanās. Arī es praktizēju dažas no šīm lietām, un lai gan ir grūti, es negribu zaudēt cerību, ka viss būs labi.
Krīze, kurā mēs atrodamies, radīs mums daudz prasību. Kaut arī fiziskās prasības, kas izraisa mūsu stresu, ir acīmredzamas un satraucošas, mēs nevaram par zemu novērtēt prasības, kuras krīze rada mūsu garīgajai un emocionālajai labklājībai. Šī iemesla dēļ ir ļoti svarīgi iemācīties kontrolēt savas emocijas un lūgt palīdzību, kad tas ir nepieciešams. Un es ticu, ka kopā, palīdzot viens otram, mēs tiksim galā.
…