Izgāztuve šobrīd relatīvi sakopta (tās virsma izlīdzināta, daļa no izgāztuves aktīvās daļas tiek regulāri apbērta, ir nodrošināti izgāztuves nogāžu pareizie slīpumi, ir sakopts meliorācijas grāvju tīkls u.t.t.)
Izgāztuves konfigurācija šī gada jūlijā ir atainota 2.1. zīmējumā, bet atkritumu slāņa biezums sasniedz ~ 25 m, bet vidējais slāņa biezums ir ap 15 m.
Apsaimniekotājs ir veicis arī daudzus citus vizuālus viegli atpazīstamus vispārējas sakopšanas un darba funkcionālās organizācijas pasākumus, kas nenoliedzami, ļoti pozitīvi ietekmē apmeklētājus un rada vispārēju sakoptības sakoptību.
Tomēr ir atzīmējama atsevišķu sakopšanas un apsaimniekošanas darbību negatīvā ietekme uz vidi, un šī palielināšanos telpā. Par šādām darbībā, uzskatāmas, vispirms, meliorācijas grāvju sakopšana nepietiekoši ņemot vērā ģeoloģiskos apstākļus, kā rezultātā ievērojami paplašinās gruntsūdeņu piesārņojuma areāls 1996./1997.gados uz ziemeļrietumiem un rietumiem no izgāztuves. 1998.gadā aizberot dīķi izgāztuves dienvidu malu. Tas savukārt, varētu izsaukt gruntsūdeņu piesārņojuma izplatību vēl vairāk dienvidu-dienvidaustrumu virzienā.
Izgāztuve šobrīd ir relatīvi sakopta (tās virsma ir izlīdzināta, daļa no izgāztuves aktīvās daļas tie regulāri pabērta, ir nodrošināti izgāztuves nogāžu pareizie slīpumi, ir sakopts meliorācijas grāvju tīkls u.t.t.).
Pašlaik maksimālais atkritumu slāņa biezums sasniedz ~ 25 m, bet vidējais atkritumu slāņa biezums ap 15 m.
…