Psiholoģija par Individualitāti
Psiholoģijai ir nosliece izskatīt Individualitāti nevis kā fizisku objektu, bet kā viļņveidīgu struktūru, kurā viņš veido polu sistēmu. Šeit cilvēks tiek izskatīts kā psiholoģisks objekts, t.i., kā tāds , kurš jūt un uztver. Viņu apraksta no individuālo tieksmju un noslieču pozīcijas, novēro uzvedības raksturīgās reakcijas.
Izpētes shēmu pamatjautājumi ir sekojoši :
1). Kāpēc? 2). Kas? Kā? Tiek pētīti zemapziņas un apziņas līmeņi auto-, paš-programmēšanai, lai radītu aizsargātu un veiksmīgu cilvēku.
Par nožēlu psiholoģija nedod izsmeļošas atbildes uz jautājumiem, kuri skar cilvēka dziļu pārdzīvojumu motīvu rašanos, kā arī paša cilvēka eksistences iemeslu. Viņa skar tikai zemāko enerģētisko līmeņu plānus, astrālo un daļu no mentālā, saucot tos par jūtu un prāta līmeni.
Psiholoģija izdara savus secinājumus attiecībā pret visu ārējo, t.i., pret to, ko uztver redzes lauks. Savienojums – psiholoģija + fizika + filozofija – parāda virzienu, kurš ir izvēlēts attiecību starp atsevišķiem indivīdiem pētīšanai un veidošanai ar noteikumu sasniegt nosprausto mērķi.
Zinātne par individualitāti
Zinātne nodarbojas ar cilvēka izcelšanās jautājumu vairāk no antropomorfoloģiskās puses, sākot no jautājumiem par viņa iekšējo uzbūvi un orgānu funkcijām, šūnām, audiem utt. – medicīna.
…