Jautāju tetovētājiem, ko ir iespējams darīt, ja esi izveidojis neglītu tetovējumu. Austris atbildēja, ka “daudz ko var pārstaisīt par ko skaistāku, var, protams, izmantot arī tetovējumu noņemšanas lāzeru. Ir iespēja arī izgriezt ādu (scarification) vai visu minēto reizē.’’ Austris atzīst, ka ir kādreiz mēģinājis atbrīvoties no tetovējuma uz savas ādas un citiem viņš iesaka būt pacietīgiem un aprunāties, gūt padomus no profesionāļa.
Emīlija: “Var uztaisīt cover-up (latviski: aizklāšana) ar citu tetovējumu, kas noslēpj neglīto. Vai lāzerot un noņemt tetovējumu, kas mūsdienās ir kvalitatīvi pieejams, bet dārgi un droši vien sāpīgāk par pašu tetovēšanu. Vai var vienkārši sadzīvot ar neglīto tetovējumu un mainīt savu attieksmi pret dzīvi, ķermeni, visu.’’ Emīlija saka, ka nav mēģinājusi atbrīvoties no tetovējuma, taču ir bijusi tāda vēlme.
Var secināt, ka lai arī tetovējumu entuziasti sevi neuzskata par atsevišķu subkultūru, tiem ir novērojamas kopīgas iezīmes. Tetovējumu entuziasti var darboties visdažādākajās sfērās, taču taas, kas tetovētājus vieno, ir uzdrīkstēšanās un patika pret mākslu. …