Informācija par testējamo: (tikāmies divas reizes)
• Testējamais ir 22 gadus jauns ekonomikas students. Paralēli ekonomikas studijām studē arī programmēšanu.
• Strādā par programmētāju jau daudzus gadus.
• Atstāj mierīga, nosvērta, diezgan noslēgta cilvēka iespaidu. Tajā pašā laikā neverbālā valoda liek domāt, ka testējamais izjūt iekšēju trauksmi par ko liecina patvaļīgas locekļu trīsas.
Kopsavilkums/Secinājumi
Ļoti augsti rezultāti abstraktās domāšanas un aizdomīguma, aizkaitināmības skalā. Pārmērīgi augstais aizdomīguma rādītājs varētu liecināt par paranoidālām tendencēm un grūtībām kvalitatīvi veidot attiecības ar cilvēkiem. Diezgan spilgti iezīmējas divi personības poli attiecībā uz sociālajiem kontaktiem – sociālā atvērtība/agresivitāte, cinisms, aizdomīgums līdz pat paranoidālo tendenču iespējamību.
Individuālu darbu izpildē var būt ļoti efektīvs, taču kolektīvos – slikts. Neatkarīgs. Izrāda iniciatīvu. Lēmumi tiek pieņemti neatkarīgi no grupas. Iezīmējas viegla tendence uz intraversiju.
Atkarībā no situācijas testējamais var būt emocionāli līdzsvarots ar augstu paškontroli, komunikabls un uzstājīgs tā arī var būt pazemināta pienākumu, saistību un atbildības sajūta. Testējamais var norobežoties no sociālajiem kontaktiem, kļūt pārlieku jūtīgs, emocionāls.
Hipotētiski Ieteikumi:
• Psihoterapeita apmeklējums, lai atrisinātu konfliktu, kas saistīts ar neuzticēšanos cilvēkiem un, lai veiktu preventīvus pasākumus atkārtota suicīda mēģinājuma atkārtošanai.
• Attīstīt sociālās iemaņas, kas palīdzētu ne tikai veiksmīgāk veidot un uzturēt savstarpējās attiecības ar cilvēkiem, bet arī attīstītu spēju produktīvi strādāt ne tikai individuāli, bet arī grupās.
…