Mana pārliecība ir, ka atrisinot vardarbīgu bērnu dažādus emocionālos un sociālos procesus (cēloņus šo bērnu vardarbībai), būtiski mazināsies arī vardarbības (mobinga) gadījumu skaits. Tāpēc teorētiski apzinot bērnu vardarbības risināšanas paņēmienus, tie varētu tikt apvienoti tam speciāli paredzētā institūcijā, sociālajā uzņēmumā, kur dažādos veidos tiktu sniegta palīdzība vardarbību veikušiem bērniem.
Sociālais mērķis:
Kompleksi risināt vardarbīgu bērnu vardarbības cēloņus, ietverot individualizētus paņēmienus katram bērnam, tādā veidā palīdzot bēram apgūt normālas sadarbības prasmes, emociju kontroli, kvalitatīva brīvā laika pavadīšanas iespējas un citus mehānismus, kurus apgūstot vardarbīgais bērns stabilizēs savu emocionālo stāvokli un spēs pilnvērtīgi iekļauties sabiedrībā, nepielietojot vardarbību.
!!!! Plānotais SU ir institūcija, kura NAV slēgta tipa. Bērna uzvedību nevar koriģēt slēgtos apstākļos, jo viņam pēc tam būs jādzīvo sabiedrībā! Tā NEBŪS pāraudzināšanas iestāde, bet gan brīvi pieejama vieta, kurā bērns var iegriezties sev brīvā laikā, pēc skolas u.tml. vai vienojoties ar klientu (maksātāju).
…