Arī vēders parādījās daudz vēlāk nekā vajadzēja, kas varētu būt izskaidrojams ar medikamentu lietošanu un mātes stresu, kā arī tam, ka mazulis dzima nedēļu pirms termiņa, par iemeslu varētu būt stress. Pieņemu, ka par iemeslu tam, ka auglis dzima priekšlaicīgi var būt arī tas, ka intervējamā nebija sasniegusi grūtniecībai optimālo vecumu.
Jau otrajā trisemestrī intervējamā juta nemitīgu nogurumu un miegainību, kas varētu būt saistīts ar veselības problēmām un uztraukumu par bērniņa izdzīvošanu.
Dzemdības intervējamajai noritēja diezgan sarežģīti un intervējamajai smagi. Intervējamā bija fiziski pārgurusi un attiecīgi tas atspoguļojās arī pēcdzemdību atveseļošanās posmā. Manuprāt, arī pirmās emocijas, turot jaundzimušo rokās nebija atbilstošas intervējamās jauniegūtajam statusam(lomai). Laime izpaudās prieka izjūtā par to, ka dzemdības ir garām, nevis to, ka viņa tur rokās savu bērnu. Manuprat, tas liecina par intervējamās negatavību kļūt par māti. Arī agresija par to, ka bērns raud un bērna pamešana, lai apmierinātu savas sekundārās vajadzības neliecina par nobriedušu personību, kur no vēl par personu, kura ir gatava uzņemties mātes lomu.