Dziļie pētījumi ir sociālu pētījumu metodes, kuras ietver tiešu novērošanu sociālo parādību šajā dabiskajā vidē.
Mēs drīkstam vai nedrīkstam identificēt sevi ar cilvēku pētnnieku, mēs esam ievēroti. Identificējot sevi ar pētnieku, iespējams dažus rezultātus par veidu, kurā mēs esam ievēroti, bet noklusēts tas, ka mūsu identitāte drīkst ietvert maldīšanos.
Mes drīksatm vai nedrīkstam piedalīties un tad mēs esam ievēroti. Piedalīšanās ir notikums , kuru drikst radīt easier priekš mūms noklusēt mūsu identitāti pētniekam, bet piedaloties ir iespējama iespaidot to, kas var būt ievērots. Tāpēc ka kontrolējot varbūtības parauga tehniku tā vienmēr nav iespējama laukumu pētījumā, grūtākā forma kvotu paraugā var būt lietota, lai mēģinātu sasniegt labākas represivitātes novērošanas.
Sniega pikas parauga metodes caur kuru mēs attīstam jebkuru kādreiz - pieaugošu noteiktu parauga novērošanu. Mēs jautājam jebkuram līdzdalībniekam zem notikumu pētījuma ieteikt citu kuru intervēt, un vēl citu, kuru pēc tam intervēt līdzdalībnieku un jautrāt par tālāko rekomendāciju.
Bieži, uzmanīga apskate novirzot gadījumu, kad dziļais pētījums var piekāpties svarīgai izpratnei par “normālu” paraugu sociālajā uzvedībā.…