15. Adlers un viņa teorijas pamatprincipi – nepilnvērtības kompleks(mazvērtības kompleks) – salīdzināšana sevi ar citiem, tiekšanās uz parrākumu – noniecina citus lai izceltos, atrod nodarbi – hobiju – utt. – kas citiem nav pa spēkam.
16. Kā sauc Junga psiholoģiju,atšķirības no Freida – Freids – psihoanalīze (apziņas, priekšapziņas, bezapziņas,superego,ID, ES (ego) izpēte), Jungs – analītiskā psoholoģija (nozīmē psihes ‘’dziļumu pētīšana’’, kad tiek izgaismota kāda parādība, tā attīrīta un atrasta jēga. Psihoanalīze pēc Junga domām ir psihiskā satura sadalīšana, kamēr tā nonāk līdz izpausmes veidiem – arhetipiem (sākotnējiem pirmtēliem). Jungs apgalvo, ka arhetipu var būt ļoti daudz - desmitiem, simtiem. Būtiskākie arhetipi ir persona, ēna, anima, animus u.c.)
17. Nosaukt Junga arhetipus – noteikta tendence atbildēt noteiktā veidā, kolektīvās bezapziņas instinktīvā enerģija, bezapziņas elementi, arheptiskās figūras, katram indivīdam ir katra arhetipa daļa
18. Kādi divi pamatvirzieni jeb dzīves nostādnes pēc Junga tiek uzskatīts kā ļoti nozīmīgs ieguldījums psiholoģijā
Par ļoti svarīgu ieguldījumu zinātnē tiek uzskatīts Junga atklājums par kolektīvo bezapziņu. Lai gan jau Freids par to ir ieminējies, bet par pamatlicēju šai jomā tomēr uzskata Jungu, jo Jungs šo ideju ir attīstījis un virzījis. Jungs skaidro, ka nosacīti virspusējais bezapziņas slānis neapšaubāmi ir personīgā BEZAPZIŅA. Bet, zem tā ir vēl viens – daudz dziļāks slānis un tā ir kolektīvā bezapziņa. ( Karpovas grāmatā bezapziņa un zemapziņa). Šī kolektīvā bezapziņa nebalstās uz personīgo pieredzi, tā ir iedzimta.…