1.9. Projekta kopsavilkums, izmantošanai publikācijās par Eiropas Sociālo fondu Latvijā (ne vairāk kā 1000 rakstu zīmes).
Projekta galvenais mērķis ir pamesta un nekopta bērnu spēļu laukuma pārveidošana ērti pieejamā un omulīgā vietā ...., lai tas būtu pievilcīgs, drošs un bieži apmeklēts. Projekta galvenās aktivitātes ir:
1.Mērķauditorijas iepazīstināšana ar projekta būtību un variantiem, viedokļu apkope
2.Teritorijas tīrīšana un sagatavošana
3.Apgaismes ierīkošana
4.Spēļu konstrukciju ierīkošana
5.Bērnu spēļu laukuma atklāšana
6...... bērnu nama audzēkņu izklaide bērnu spēļu laukumā
Tiks uzstādīts spēļu komplekss, ņemot vērā augošo bērnu vēlmes, kā arī to vajadzības nākotnē. Pēc iespējas lielāka drošība, atbilstošs bērnu spējām spēļu laukums, ka arī vieta vecākiem vai auklītēm.
Bērnu spēļu laukumi jāplāno ilgākam laikam. Mūsu piedāvātā projekta produkcija, pareizi ekspluatējot, kalpos vairāk nekā 20 gadus, tāpēc uzstādot jāņem vērā augošo bērnu vēlmes, kā arī to vajadzības nākotnē.
Runājot par spēļu laukumiem, bieži tiek runāts par to nozīmi bērnu attīstībā. To attiecina uz spēļu laukumu funkcionalitātes pakāpi un bērnu vajadzību apmierināšanas līmeni. Aprīkojuma izvēle un izvietojums ir atkarīgs no tā atrašanās vietas un bērnu vecuma, kuri tur spēlēsies.
Veidojot lielākus spēļu laukumus vēlams pievērst uzmanību, lai tie atbilstu dažādām vecuma grupām un aktivitātēm, tie būtu sadalīti, netiktu novietoti cieši blakus atšķirīgām vecuma grupām domāti aprīkojumi, tas papildus ļautu novērst nejaušas sadursmes. Šūpo1es un lielākie rāpšanās rīki ir jānodala no lomu spēļu aprīkojumiem. Spēļu laukumi vismazākajiem jāveido tā, lai panāktu pēc iespējas lielāku drošību, tas būtu atbilstošs viņu spējām un būtu paredzēta arī vieta vecākiem un auklītēm. Šādu spēļu laukumu centrā1ā vieta ir smi1šu kastes, papildus varētu būt mazas šūpo1es, spēļu namiņš un vēl kāds atsperu dzīvnieciņš.…