Secinājumi:
ZFF ir filtrs, kas efektīvi laiž caur signāla frekvenču spektru līdz noteiktai frekvencei (nogriešanas frekvence), un kas pazemina (vai nogriež) signāla frekvences, kas ir lielākas par definēto. ZFF novāc visas tas ieejas signāla frekvences, kuras ir lielākās par T nogriešanas un laiž cauri tikai tās frekvences, kuras ir zemākas par tau nogriešanas. Pirmajā uzdevumā uz ZFF padevām signālu no zemfrekvenču ģeneratora ZFĢ (uzstāda Riz=600 omi un Uie=6V - kontrolē ar voltmetru). Frekvenci mainījām robežās no 0 … 1200 Hz. Uzņemot ZFF amplitūdu frekvenču raksturlīkni, konstatējām kā ZFF nogriešanas frekvence=950 Hz. Ideālam ZFF A(w) ir taisnstūra forma, kuru ir ļoti grūti praktiski iegūt un mūsu gadījuma tāda forma nebija. Otrajā uzdevumā pie tām pašām ZFĢ frekvencēm uzņēmām fāzu frekvenču raksturlīknes, izmantojot Lisažu figūras un konstatējām ka iegūtā fāzu frekvenču raksturlīkne nav lineāra, tāpēc T aiz pie dažādam frekvencēm ir dažāds.
Uzņēmām ZFF impulsu reakcijai, kurā ir redzams ZFF impulsu reakcija notiek par noteiktu aiztures laiku tiki pēc tam, kad ir sākusies pirmā impulsu reakcija.
5. uzdevumā mēs pievienojām maketu un uzņēmām integrējošās RC - ķēdītes impulsu reakcijas oscilogrammas, kurā mēs redzam kondensatoru uzlādēšanās un izlādēšanās oscilogrammas. 1. Gadījumā, kad impulsa ilgums ir 300s kondensators nepaspēj uzlādēties un jau notiek izlādes process, bet, kad impulsa ilgums ir 1,5 ms, kondensators uzlādējas un, kad impulss beidzas, kondensators izlādējās.
6. uzdevumā ir uzņemtas diskretizēta signālā oscilogrammas, kurās, lai iegūtu nolašu vērtības, tiek lietoti šauri impulsi no impulsu ģeneratora. Reizinot impulsa signālu ar signālu mēs ieguvām diskretizētu signālu ar noteiktu diskretizācijas soli. …