1.Tika izmeklēti nelaimes gadījumi veselības aprūpes iestādē, izvērtēti riski, izskatīta rīcības instrukcija ārkārtas gadījumos, darbība ar bīstamām substancēm, asiem priekšmetiem, personāla pienākumiem un atbildību, kā arī drošības ievērošanu.
2.Iepazīšanās ar laboratorijas darbiniekiem, telpu iekārtojumu, aprīkojumu, darba režīmu, laboratorijas dokumentāciju, individuāliem aizsardzības līdzekļiem, izmeklējamā materiāla pieņemšanu, reģistrāciju, marķēšanu. Mikrobioloģijas laboratorijas darba kvalitātes principiem un kvalitātes procedūrām, bioloģiskā materiāla utilizācijas principiem, datu drošības konfidencialitātes saglabāšanu.
3.MRSA(Methicillin resistant Staphylococcus aureus) reģistrēšana. Iepējamās materiāla noņemšanas vietas ir deguns, paduses, cirksnis.
4.Parauga uzsēšana uz Brilliance MRSA II Agar. Plates marķē ar pacienta identifikācijas numuru. Ar rotējošām kustībām uzsēj paraugu. Materiāls uz laboratoriju var tikt nogādāts 2 veidu stobriņos: ar baltu korķīti stobriņu uzglabā līdz 2 stundām, ar zilu līdz 48 stundām. Katrai jaunai dienai veic kontroles uzsējumu ar MRSA ATCC 33591 kultūru.…