Secinājumi:
20. gadi bija ļoti pretrunīgs un kontrastiem bagāts laiks, kad populārās kultūras iespaidā sabiedrība sašķēlās 2 daļās: turīgajos un trūcīgajos; pilsētu un lauku iedzīvotājos.
Reakcijas uz norisošajiem procesiem bija dažādas, ja vieni notiekošo atbalstīja, citi tam pretojās; tā tas bija gan Sausā likuma, gan imigrantu problēmas, gan atjaunotā Kukluksklana, gan evolūcijas teorijas izplatības gadījumā.
Es piekrītu Henrija Meja uzskatam, ka dekādi nevar vērtēt kaut kā viennozīmīgi, un arī tam, ka notiekošajiem kultūras konfliktiem lielāka nozīme bija nākotnē. Iedzīvotāju pretestība notiekošajam bija pavisam normāla reakcija, bet masu kultūras iespaids uz sabiedrību un kultūru bija un joprojām ir tik liels, ka cilvēki, kuri to neatbalsta, protestējot būtībā parāda savu nespēku; tā piemēram imigrācija bija tikai ierobežota, bet ne izbeigta, un imigranti savu kultūru ieveda un nostiprināja jebkurā gadījumā; sievietes un afroamerikāņi ieguva līdzvērtīgas tiesības un nostiprināja savu stāvokli sabiedrībā tik un tā; alkoholu aizliegt pilnībā arī nav iespējams; reliģiskais plurālisms ir neizbēgams, tāpat nevar uzskatīt Bībelisko cilvēka radīšanas skaidrojumu par vienīgo patieso, jo neatkarīgi no cilvēku reliģiskās pārliecības, skaidrojumi par to vienmēr būs atšķirīgi, un ideālā gadījumā ir labi zināt tos visus.
…