Особые предложения 2
Открыть
Опубликованно:
29.11.2019.
Язык:
Латышский
Уровень:
Университет
Литературный список:
Нет
Ссылки:
Не использованы
Рассмотреный период:
2016.g. - 2019.g.
Фрагмент работы
3.9. Vispārīgās darba higiēnas prasības
3.9.1. Uzticētos darbus veicot, ievērot personīgo higiēnu.
3.9.2. Uzturēt kārtību un tīrību, darba vietā.
3.9.3. Ierodoties darbā lietot atbilstošu darba apģērbu kas nerada diskomforta sajūtu un ir piemērots konkrētiem darba apstākļiem.
3.9.4. Uzticētos darbus veicot, ievērot personīgo higiēnu, lietot risku novērtējumā noteiktos IAL, pēc lietošanas tos uzglabāt īpaši šim nolūkam paredzētā vietā, regulāri pārbaudīt un tīrīt.
3.9.5. Darba vieta, kura aprīkota ar ventilācijas sistēmu vienmēr strādāt ar ieslēgtu ventilāciju.
3.9.6. Mazgāt rokas pirms pārtraukuma, pirms ēšanas un beidzot darbu, roku mazgāšanai izmantot tikai zināmus līdzekļus – vislabāk lietot šķidrās ziepes un roku slaucīšanai izmantot papīra dvieļus un deguna šņaukšanai izmantot tikai vienreiz lietojamos mutautiņus.
3.9.7. Dzert tikai šim nolūkam paredzētu ūdeni un neglabāt darba vietā dzeramo ūdeni vaļējos traukos, jo sasilis ūdens var būt par iemeslu saslimšanai ar infekcijas slimībām.
3.9.8. Darba laikā neēst, nedzert un nesmēķēt, kā arī izvairīties no roku, pildspalvu un zīmuļu ievietošanas mutē un ēst tikai šim nolūkam paredzētās vietās.
3.10. Ja noticis nelaimes gadījums darbā
3.10.1. Ja darbā notiek nelaimes gadījums, cietušais darbinieks vai šī notikuma lieciniekiem nekavējoties cietušajam jāsniedz pirmā palīdzība un jāzvana uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukšanas numuru 113 un ziņo par notikušo tiešajam darbu vadītājam
3.10.2. Ja notikusi avārija, īsteno pasākumus, lai ierobežotu avāriju un likvidētu vai samazinātu tās sekas un visos iespējamos veidos fiksē situāciju pēc avārijas (avārijas vietas plāns, shēma, avārijas liecinieku liecības, fotogrāfijas, videomateriāli), saglabā iekārtas bojātās daļas, lai nodrošinātu objektīvu avārijas izmeklēšanu.
3.10.3. Līdz nelaimes gadījuma izmeklēšanas sākumam notikuma vietu jāsaglabā neskartu, ja tas neapdraud cilvēku dzīvību, veselību un vidi, neizraisa avāriju vai ugunsgrēku un netraucē darba procesu.
3.11. Darbinieku atbildība par instrukcijas darba drošības prasību neievērošanu
3.11.1. Katra persona ir atbildīga tikai par to darbu daļu un tiesību apjomā, kāds personai ar likumu ir bijis piešķirts. Ja uzņēmumā nodarbinātais darbā pārkāpj darba devēja apstiprinātās darba aizsardzības instrukcijas prasības, var tikt saukts pie disciplinārās, administratīvās vai kriminālatbildības.
…
Коментарий автора
Darba aizsardzības instrukcija (turpmāk - Instrukcija) ir uzņēmuma iekšējais normatīvais dokuments, ar kuru darba devējs nosaka darba aizsardzības prasības droša darba veikšanai, kas jāievēro uzņēmuma darbiniekam kuri tiešo darba pienākumu izpildes laikā strādā ar Biroja darba aprīkojumu, piemēram, datortehnika, papīra kopēšanas, griešanas un laminēšanas iekārta, fakss, printeris, skeneris u.c. (turpmāk – biroja iekārtas) un papildus lieto sadzīves elektroierīces vai viņu darba specifika pielīdzināma biroja darbam, t.sk., atsevišķi darba pienākumi jāveic uzņēmuma būvobjektos, ārpus uzņēmuma pie sadarbības partneriem, piegādātājiem, izplatītājiem u.tml. Biroja darba raksturīgākās īpatnības ir vienveidīgs rutīnas darbs pie datu apstrādes un lietvedības darbiem atrodoties piespiedu pozā – sēžot kā arī smagumu pārvietošana ar rokām, piemēram, papīra iepakojumu celšana, nešana un pārvietošana.
Комплект работ:
ВЫГОДНО купить комплект ➞ экономия −5,09 €
Комплект работ Nr. 1374897
Отправить работу на э-почту
Привет!
{Твое имя} советует Тебе посмотреть работу в интернет-библиотеке Atlants.lv на тему „Darba aizsardzības instrukcija darba aizsardzības prasības darbam ar biroja darba aprīkojumu”.
Адрес работы:
https://rus.atlants.lv/w/977128
Отправить
Э-почта отправлена.