Uzreiz zem standarta loga apzīmējuma atrodas „izvēlne”.
Pogu rindu kreisajā malā sauc par „instrumentu paneli” (Toolbox). Šis panelis kalpo priekš programmas darbības režīma izvēles. Izvēloties ar peles kursoru pogas no paneļa rindas, mēs paziņojam programmai, ka esam nodomājuši zīmēt, rediģēt figūras, rakstīt vai rediģēt tekstu un tā tālāk.
„Vadošais panelis” (Toolbar) atrodas zem galvenās izvēlnes. Tajā ir sajauktas zīmes, atbilstoši diezgan bieži izmantotajām komandām: atvēršana, saglabāšana un aizvēršana, režīmi, utt.
Zem „vadošā paneļa” atrodas vēl viena pogu rinda – „satura panelis„ (Property Bar). Tā ir objektu vadības pults.
Labās puses sānā atrodas „krāsu palete” (Color Palette). Šī analogo ciparu palete izmantojama māksliniekiem priekš dažādu krāsu jaukšanas.
Pašā loga apakšā atrodas „sastāva rinda” (Status Bar). Uz tā katrā momentā, kad strādā, parādās secinājums par iezīmēto objektu.
Logs „ilustrācijas” (Drawing windov) sākumā satur tikai lapas attēlu, uz kura veido ilustrāciju. Lapas robežas atzīmētas ar ēnu.
Ilustrācijas var novietot ārpus lapas un tās mainīt. Svarīgi, ka ilustrācijas var sajaukt tikai uz lapas, tā saucamās „darba lapas” (Working page).
Atlikušās ilustrācijas loga daļa izmantojama priekš ilustrācijas elementu glabāšanas. Tas ir „darba galds”.
Kreisajā pusē apakšā atrodas specifisks vadības elements – „navigators” (Navigator). Tas atļauj pievienot lapas dokumentā CorelDraw un pārvietoties pa tām.
Kreisā un augšējā mala dokumenta logā aizņemta ar „lineāliem” (Rullers) – tā kalpo priekš objekta koordinātu izmērīšanas un to nolīdzināšanas.
…