Pēc šīs intervijas var izdarīt sekojošus secinājumus:
Kā redzams Respondents Nr.1 attieksme ir klaji nosodoša pret V.Zatlera rīcību, savukārt respondents Nr.2. ir diezgan vienaldzīgs pret šo preoblēmu, patiesībā – viņš to pat īsti neuzskata par problēmu. No kā var secināt, ka gados veci cilvēki, šāda veida problēmas uztver daudz saasinātāk, jo viņu pensijas ik pa laikam kāds grib „apgriezt”, bet tai pašā laikā ir šādas priviliģētas personas, kas bez rūpēm un sirdsapziņas pārmetumiem atļaujas mirīgi tērēt valsts nodokļu maksātāju naudu. Savukārt gados jaunāki cilvēki to visu uztver mierīgi. Es gan uzskatu, ka šai vienaldzīgajai attieksmei no jaunieša puses lielo loma ir arī tam, ka viņš aktīvi neseko līdz novitātēm vlstī un pasaulē, kā arī pats tā īti veļ nav izjutis, kā ir gadiem ilgi rauties vaiga sviedros strādājot, lai pēcāk saņemtu grašus, ko Latvijā sauc par pensiju.
Secinājumi
1. Informācija ir nozīmīgs elements komunikācijā ar sabiedību.
2. Veicot informācijas avotu un metožu noteikšanu, kā arī izstrādājot informācijas iegūšanas plānu, šis studiju kurss ir palīdzējis rast apziņu, ka ne visa informācija, ko iegūstam, ir vērtējama viennozīmīgi, tā kā mums pirmajā brīdī škiet. Iesākumā ir jāapskata informācijas avots, no kura šī informācija ir nākusi, un arī tas vēl nav viss – ir jācenšas izsķetināt pirmavots, no kā tas viss ir sācies. Tikai tādējādi ir iespējam pilnīgi izprast informācijas vēstījumu un tā objektivitāti.
3. Praktiski ikvienai PR aktivitātei ir rūpīgi jāsagatavojas izanalizējot informācijas iegūšanas koncepciju.
4. Lai iegūtu informāciju ar intervijas metodi, tai ir nepieciešams rūpīgi sagatavoties un izstrādāt intervijas plānu.
5. Manuprāt, šīs jauniegūtās zināšanas un prasmes viennozīmīgi sniedz nozīmīgu ieguldījumu manis izvēlētās profesijas apgūšanā.
…