Secinājumi
1. Darba mērķis- izpētīt un apkopot informāciju par Ķīnas kultūru 20. gs. beigās – tika sasniegts un visi darbā izvirzītie uzdevumi tika izpildīti. Visinteresantāk bija meklēt grāmatas par Ķīnas kultūru, jo pašam autoram ļoti interesē Ķīnas un Āzijas kultūra un vēlās par to vairāk uzzināt. Tāpēc autore brīvajā laikā meklē un lasa grāmatas un rakstus par Āzijas kultūru.
2. Pētījuma gaitā tika noskaidrots, ka Ķīnas kultūru 20. gs. ļoti ietekmēja Impērijas sabrukums, valdības maiņa, komunistiskā partija un Kulturālā revolūcija.
3. Analizējot informāciju, autors noskaidroja, ka ļoti būtiskas pārmaiņas ir pārcietuši rakstnieki un mākslinieki. Tika izveidot ļoti daudz ikdienu ietekmējušie likumi, kas skar gan rakstniekus, gan māksliniekus, gan ģimenes un vēl jo vairāk sievietes.
4. Pēc pētījumā iegūtajiem datiem tika secināts, ka daļa jauniešu izvēlās krāšņus, detalizētus, mūsdienīgākus darbus, kā arī darbus, kam ir savs stāsts. Otra daļa jauniešu izvēlās darbus, kas ir vienkārši, ļoti neizceļas, kas ataino Ķīnas kultūru.
5. Autore ieteiktu viņa vecuma jauniešiem vairāk interesēties par citu tautu kultūrām, jo īpaši, tās, kuras ir ļoti senas. Kā arī, rakstot šādu zinātniski pētniecisko darbu, noteikti veidot ne tikai aptaujas, bet arī intervijas, jo iegūtā informācija un dažādie vienaudžu viedokļi var būt ļoti noderīgi ne tikai pašā darbā, bet arī citur.
6. Rakstot darbu autore secināja, ka vēlās vairāk pētīt šajā nozarē, turpināt pētīt Āzijas kultūras arī nākošajā gādā, lai uzzinātu, kā citas Āzijas kultūras attīstījās un uzplauka šajā pašā laika periodā.
…