Secinājumi
1) Prezidents K. Ulmanis bija tautas mīlēts un godāts. Viņam bija plaša propaganda. Cilvēki no laikrakstiem un žurnāliem varēja lasīt, cik labs ir prezidents. Labu iespaidu radīja arī tas, ka K. Ulmanis runāja no sirds nevis nolasīja no iepriekš sagatavotas lapiņas.
K. Ulmanis centās panākt Latvijas valsts latviskošanu. Viņš panāca to, ka tika noteikti ierobežojumi cittautiešu uzņemšanai augstskolās, mazākumtautību skolu autonomijas likvidēšanu. 1935. g. tika izdots likums par latviešu valodas lietošanas paplašinājumu. Tika latviskoti ielu nosaukumi un daudzi cilvēki latviskoja savus uzvārdus.
2) Civillikums ir galvenais likums, kas sistematizētā veidā regulē privātās tiesiskās attiecības Latvijā: mantošanu, īpašuma, citas liettiesiskās, līgumiskās un citas saistību attiecības.
Civillikums pieņemts 1937. gada 28 janvāri un stājās spēkā 1938. gada 1 janvāri. Šis likums ir Latvijas pirmā neatkarības laika (1918-1940) izcilu juristu darba rezultāts, kurā apkopotas un pilnveidotas tās tiesību normas, kas gadu desmitos jau bija piemērotas un pārbaudītas praksē kādreizējās cariskās Krievijas Baltijas guberņās.
…