Secinājumi
1. Sakarā ar to, ka interneta tehnoloģijas attīstās ne tikai uz personāliem datoriem, uzlabojot lietojamību (vai izstrādājot vietni), vajag arī domāt par to kā šī vietne strādās dažādās ierīcēs un platformās.
2. Tīmekļa vietne jebkuram uzņēmumam var uzskatīt par firmas „seju” digitāla vidē. To svarīgumu ir uzsvērusi gan eksperti, gan zinātnieki apskatītāja teorijā. Lai izstrādātu veiksmīgu un efektīvu vietni, jāsāk ar plānošanu, vispirms nosakot organizācijas mērķus (primārus un sekundārus), jānosaka vēlmes, vajadzības un gaidas no mērķauditorijas, kā arī noteikt, kādu produktu vai pakalpojumu virzīs mājas lapa.
3. Tīmekļa vietņu ielādes process sastāv no dažādiem posmiem un ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Vājo vietu identificēšana ir pirmais solis vietnes veiktspējas uzlabošanā. Identificējot galvenos sistēmas veiktspēju negatīvi ietekmējošos faktorus, iespējams izvēlēties attiecīgos risinājumus to novēršanai. Kešdarbe ir efektīvs veids, kā mazināt dinamiskā satura ģenerēšanas rezultātā radušos latentumu un ietaupīt servera puses resursus.
4. Augsts vizuāla noformējuma līmenis liek lietotājiem domāt par tīmekļa vietni, kā par profesionālu. Obligāti jānoformē pirmās lappuses ar paaugstinātu uzmanību – pirmais iespaids ir svarīgs. Nedrīkst aizmirst par to, ka pārāk liela grafika un izrotāts dizains palielina lapas ielādēšanas laiku, tāpēc ir jāatrod optimālo izeju. Labākām lapām ir vienkārša un pakāpeniska navigācija, un tajās neattiecas pret klientiem, kā pret ekspertiem.
…