Автор:
Оценка:
Опубликованно: 23.04.2021.
Язык: Латышский
Уровень: Университет
Литературный список: 9 единиц
Ссылки: Не использованы
  • Реферат 'Tikumu ētika', 1.
  • Реферат 'Tikumu ētika', 2.
  • Реферат 'Tikumu ētika', 3.
  • Реферат 'Tikumu ētika', 4.
  • Реферат 'Tikumu ētika', 5.
  • Реферат 'Tikumu ētika', 6.
  • Реферат 'Tikumu ētika', 7.
  • Реферат 'Tikumu ētika', 8.
  • Реферат 'Tikumu ētika', 9.
  • Реферат 'Tikumu ētika', 10.
  • Реферат 'Tikumu ētika', 11.
  • Реферат 'Tikumu ētika', 12.
  • Реферат 'Tikumu ētika', 13.
Содержание
Nr. Название главы  Стр.
  Ievads    3
1.  Tikumu ētikas būtība un principi    4
2.  Neētiskas situācijas raksturojums    9
2.1.  Situācija    9
2.2.  Cēlonis    9
2.3.  Priekšlikumi    10
  Izmantotā literatūra    11
Фрагмент работы

2.3 Priekšlikumi
1. Cilvēkiem vajadzētu iemācīties nodibināt emocionālo saikni pirms dibina seksuālo, tādā veidā iepazīstot cilvēku no tā, kāds viņš ir un tad ir iespējams objektīvi izvērtēt, to vai sanāktu laba kopdzīve.
2. Pirms stāties laulībā, cilvēkiem vajadzētu iepazīt vienam otru un nodzīvot kopā kādu laiku, lai zinātu, ka jūtas nemainās un ir iespējams atrisināt izveidojošos konfliktu.
3. Dzimtsarakstu nodaļai būtu jānosaka termiņš, pēc cik ilgas kopdzīves drīkst reģistrēt laulību, lai samazinātu risku laulības solījumu pārkāpšanai vai šķiršanai.
4. Sievai laulību vajadzētu šķirt brīdī, kad problēmas vairs netika risinātas, bet gan vienkārši ignorētas, tādā veidā nenokļūstot vēl sliktākā situācijā.
5. Laulības šķiršanas gadījumā cilvēkiem ir jāsaprot, ka šķirta laulība nav nekāda kauna lieta, bet gan cieņas izrādīšana pret otru pusi, vienkārši nesāpinot vienu otru tālāk.
6. Bāriņtiesai būtu jāizveido speciāls kontakttālrunis uz kuru bērni, kas ģimenē cieš no emocionālās vardarbības var ziņot par situāciju un šīm ģimenēm būtu obligāti jāiet uz pāru terapijām, kur palīdzētu atrisināt problēmas.
7. Saeima varētu izveidot fondu šķirtām ģimenēm, kas nodrošinātu atbalstu tai pusei, pie kuras paliek bērns, tas uzlabotu cilvēku apmierinātības līmeni, un daudzas sievas aizietu no vīrieša nebaidoties par finansiālo atbalstu pirmos mēnešus līdz pati varētu nodrošināt ģimeni.

Коментарий автора
Atlants