Māksla pārsvarā komunicē ar tā saucamo sabiedrības krējumu, jo zemākais slānis diez vai izprot mākslu un ja izprot tad neatrod līdzekļus lai apskatītu jaunākās galerijas. Viduvējais slānis varbūt izprot mākslu, taču tas savus līdzekļus ko varētu izmantot mākslai izlieto citās viņaprāt svarīgākās/nepieciešamākās lietās. Un atliek tikai sabiedrības krējums, kas saprot mākslu un tam ir iespēja to apskatīt.
Par darbu noteikt autors ir atbildīgs, jo kā jau minēju tas var kādu iespaidot vai nu labvēlīgi vai negatīvi un tad, ja kaut kas notiek autors ir atbildīgs, jo tās zināmā mērā ir viņa darba sekas un mūsdienās uz cilvēku iespaidu ir tik viegli atstāt.
Māksla ir peļņas veids. Ar mākslas darbiem, ja tie ir kādam saistoši var labi nopelnīt, jo māksla taču simbolizē turīgumu un zināmu intelekta līmeni.…
Mūsdienās māksla ir daudz savādāka nekā pirms 10 vai 100 vai 1000 gadiem. Māksla mūsdienās ir dažāda, tā ir tāda kādu to pieprasa tās skatītājs, jo mūsdienās visi cenšas nopelnīt un gūt materiālu labumu no izdarītā. Tāpēc es domāju, ka mākslai mūsdienās tāpat kā senākos laikos galvenais uzdevums ir nest peļņu, taču tas ir tikai mans viedoklis. Māksla mūsdienās vislielākajā mērā ir saistīta ar tehniku, jo mūsdienu mākslas darbi pārsvarā top ar fotoaparāta un datora palīdzību. Man šķiet, ka mūsdienās tikai retais glezno. Pārsvarā visi fotogrāfē un pārtaisa bildes un tādējādi rada mākslu, kas man pat šķiet daudz baudāmāka nekā dažs labs gleznojums, lai gan tas ir atkarīgs no katra paša, jo nē jau visi spēj saprast mākslu un pats sevi es pieskaitu pie tiem kas to nesaprot. Man labāk patīk skaista fotogrāfija nu tāda patiešām izdevusies, nevis gleznojums.
