Автор:
Оценка:
Опубликованно: 07.11.2019.
Язык: Латышский
Уровень: Средняя школа
Литературный список: Нет
Ссылки: Не использованы
  • Конспект 'Kameras "Polaroid" vēsture', 1.
  • Конспект 'Kameras "Polaroid" vēsture', 2.
  • Конспект 'Kameras "Polaroid" vēsture', 3.
  • Конспект 'Kameras "Polaroid" vēsture', 4.
  • Конспект 'Kameras "Polaroid" vēsture', 5.
  • Конспект 'Kameras "Polaroid" vēsture', 6.
Фрагмент работы

2001. gadā “Polaroid” izlaida mazu pārnēsājamo printeri. Uzņēmums sniedza iespēju reklāmdevējiem, piemēram, restorāniem un mazumtirgotājiem sasniegt mobilo tālruņu lietotājus ar izdrukām- kuponiem, reklāmām, vizītkartēm. Tas deva “Polaroid” papildu ieņēmumu plūsmu no jaunā produkta.
“Polaroid” paziņoja par bankrotu 2001. gada oktobrī. Uzņēmums paziņoja par plānu, kurā top 45 darbiniekiem tiek piešķirtas prēmijas tikai par to, ka viņi nepamet “Polaroid” uzņēmumu. Tajā pašā laikā citiem darbiniekiem tika liegta iespēja pārdot savus krājumus pirms darba atstāšanas. Darbinieku akciju īpašumtiesību pārdošanai bija izšķiroša nozīme, lai novērstu naidīgu uzņēmuma pārņemšanu. Tā kā “Polaroid” krājumi samazinājās, darbiniekiem nācās tērēt lielu daļu savas dzīves ietaupījumu. Minnesotā bāzēta investoru grupa nopirka “Polaroid” aktīvus, tostarp fotoattēlu kolekciju. Kreditoriem tika dota atļauja izpārdot vērtīgos artefaktus “Polaroid” arhīvos. “Polaroid” paziņoja, ka uzņēmums 2008. gadā pārtrauks ražot tūlītējās kameras.
Pēc tam, kad “Polaroid” paziņoja, ka pārtrauks tūlītējo kameru ražošanu, bijušo darbinieku grupa nopirka “Polaroid” filmu fabriku Nīderlandē. Uzņēmuma nosaukums bija “The Impossible Project”. Komandai nācās daudz ko izveidot no jauna. Taču mūsdienās tūlītējās foto entuziasti var pasūtīt izvēlētās filmas tiešsaistē vai atsevišķos specializētos veikalos.

Коментарий автора
Atlants