Автор:
Оценка:
Опубликованно: 20.01.2020.
Язык: Латышский
Уровень: Университет
Литературный список: 12 единиц
Ссылки: Не использованы
  • Реферат 'Pieauguša cilvēka attīstība', 1.
  • Реферат 'Pieauguša cilvēka attīstība', 2.
  • Реферат 'Pieauguša cilvēka attīstība', 3.
  • Реферат 'Pieauguša cilvēka attīstība', 4.
  • Реферат 'Pieauguša cilvēka attīstība', 5.
  • Реферат 'Pieauguša cilvēka attīstība', 6.
  • Реферат 'Pieauguša cilvēka attīstība', 7.
  • Реферат 'Pieauguša cilvēka attīstība', 8.
  • Реферат 'Pieauguša cilvēka attīstība', 9.
  • Реферат 'Pieauguša cilvēka attīstība', 10.
Содержание
Nr. Название главы  Стр.
  Ievads    3
1.  Pieauguša cilvēka attīstības stadijas    4
1.1.  Agrīnais pieaugušā cilvēka vecums    4
1.2.  Vidējs pieaugušā cilvēka vecums    5
1.2.  Velīns pieaugušā cilvēka vecums    6
2.  Nobeigums    8
  Izmantotā literatūra un informācijas avoti    9
Фрагмент работы

2.Nobeigums
Psiholoģija ir diezgan jauna zinātne, kas pēta psihiskās parādības un izmanto tās cilvēka dzīvē, tās uzlabošanai un paša cilvēka attīstībai. Tas ir nepieciešams, lai cilvēks apzinātos savas priekšrocības un trūkumus, attīstītos un pilnveidotu sevi, tieši tāpēc ir grūti noteikt konkrētu vecumu, kad sākas un kad beidzas pieauguša cilvēka attīstības posmi.
Pamatojoties uz sociāliem un pozicionāliem faktoriem, fiziskiem un bioloģiskiem faktoriem un psiholoģiskiem faktoriem ir grūti noteikt visu triju attīstības posmu vecuma sākumu, kā arī attīstoties un laikam mainoties, piemēram, aspekts, ka cilvēki dzīvo aizvien ilgāk un ilgāk, veselības aprūpes attīstība un dzīves līmeņa uzlabošanās rada nobīdes. Daudzi pētījumi tika veidoti 20 gadus atpakaļ, taču pa šo laiku bija daudzas izmaiņas. Ja 20 gadus atpakaļ jaunietis, kuram ir 20 gadi bija gatavs pieaugušai dzīvei un šajā vecuma posmā dibināja ģimenes un strādāja, tad šobrīd tas notiek tikai jauniešiem ap 30 gadiem.
Otrs secinājums – cilvēks nemitīgi attīstās. Cilvēka attīstība neapstājas sasniedzot vidējo attīstības vecumu. Tā notiek visos trijos pieaugušā cilvēka attīstības posmos. Agrīnā attīstības posmā cilvēks novirza visu savu enerģiju, lai profesionāli sevi attīstītu, nodibinātu ģimeni. Vidējā attīstības posmā cilvēkam ir vislielākās profesionālās izaugsmes zināšanas un iespēja sasniegt daudzus mērķus karjerā, taču vēl ir iespēja mainīties uz labo pusi, labot pieļautās kļūdas un mēģināt jaunas lietas. Taču velīnajā attīstības posmā cilvēks pārdomā visu izdarīto, analizē, dalās ar pieredzi, šajā posmā notiek garīgā attīstība.

Коментарий автора
Atlants