Автор:
Оценка:
Опубликованно: 08.01.2019.
Язык: Латышский
Уровень: Средняя школа
Литературный список: 5 единиц
Ссылки: Не использованы
  • Эссе 'Versaļas miera līguma ietekme uz Vāciju, Pirmā pasaules kara sekas', 1.
  • Эссе 'Versaļas miera līguma ietekme uz Vāciju, Pirmā pasaules kara sekas', 2.
  • Эссе 'Versaļas miera līguma ietekme uz Vāciju, Pirmā pasaules kara sekas', 3.
  • Эссе 'Versaļas miera līguma ietekme uz Vāciju, Pirmā pasaules kara sekas', 4.
Фрагмент работы

Vācija zaudēja gandrīz pusi (48 %) no savas dzelzsrūdas, kas nopietni ietekmēja rūpniecību šajā sfērā. Arī lauksaimniecībai auglīgas zemes tika zaudētas (15 % iepriekšējās teritorijas). Arī šie bez reparācijām bija faktori, kas sekmēja valsts ekonomisko sabrukumu. Viss ko Vācija ieguva kara procesā, tika zaudēts ar lielāku uzviju.
Versaļas miera līgums milzīgi ietekmēja Vācijas pēckara darbību. Līgums novērsa valsts iespējamos pāridarījumus citām zemēm. Punkti bija labi pārdomāti, pirmkārt, valstij nebūtu pietiekami daudz līdzekļu (karaspēks, ieroči), otrkārt, sods bija ļoti teritoriāli, ekonomiski un visādi citādi drastisks un nemotivē līdzīgai darbībai, treškārt, Vācija bija uzmanības centrā un jebkurš tās nevēlams solis veicinātu militāru citu karaspēku iebrukumu. Bet tas bija tikai iesākumā, jo vēlāk Versaļas miera līgums savu nepilnību un pārlieku lielās netaisnības dēļ drīzāk veidoja labvēlīgu augsni nacionālsociālisma izaugsmei un noveda Eiropu pie jauna kara, nevis miera un izlīguma.

Коментарий автора
Отправить работу на э-почту

Твое имя:

Адрес э-почты, на которую отправить адрес работы:

Привет!
{Твое имя} советует Тебе посмотреть работу в интернет-библиотеке Atlants.lv на тему „Versaļas miera līguma ietekme uz Vāciju, Pirmā pasaules kara sekas”.

Адрес работы:
https://rus.atlants.lv/w/370504

Отправить

Э-почта отправлена.