Оценка:
Опубликованно: 14.11.2018.
Язык: Латышский
Уровень: Университет
Литературный список: 4 единиц
Ссылки: Использованы
Фрагмент работы

Secinājumi
Konflikti būs un ir daļa no mūsu ikdienas. Daudzi nezina kā tos labāk atrisināt, taču visefek-tīvāk to var izdarīt ar Daniela Dana četru soļu metodi. Uzzināju, ka konfiliktus iedala vairākos veidos, ir iekšējie konflikti un ārējie, un tad tos attiecīgi pēc veida un mērķa iedala vēl sīkāk.
Konflikta cēlonis var būt pilnīgi jeb kas, atšķirīgi uzskati, vērtības, vai arī mirkļa emociju uzplūds. Cilvēki var un drīkst konfliktēt, taču viņiem ir jāmāk arī atrisināt šis konflikts, jāzin mērs, un jāspēj izvēlēties pareizo risināšanas stratēģiju - vislabāk izmantot kompromissu vai vislabākajā gadījumā sadarbību. Protams, ir vēl citi stratēģiju veidi, taču tie nav tik efektīvi, un reizēm pat nespēj atrisināt konfliktu.
Kā jau minēju, lai atrisinātu konfliktu, visērtāk un efektīvāk ir izmantot Daniela Dana četru soļu metodi, kas īsumā ir - apzināties par ko šis konflikts vispār ir, ka personīgi tevi aizskāra šajā konfliktā, iespējas/ piedāvājumi ko es varu sniegt kā risinājumu, un visbeidzot laiks un vieta, kur šo konfliktu var risināt. Ievērojot šos soļus, neaizskarot otra pašcieņu un godu, šādā veidā sekmīgi var atrisināt konfliktu.

Коментарий автора
Отправить работу на э-почту

Твое имя:

Адрес э-почты, на которую отправить адрес работы:

Привет!
{Твое имя} советует Тебе посмотреть работу в интернет-библиотеке Atlants.lv на тему „Konflikti un dialogs konflikta situācijā”.

Адрес работы:
https://rus.atlants.lv/w/408553

Отправить

Э-почта отправлена.