Автор:
Оценка:
Опубликованно: 03.06.2013.
Язык: Латышский
Уровень: Средняя школа
Литературный список: 7 единиц
Ссылки: Не использованы
Рассмотреный период: 2011–2015 гг.
  • Эссе 'Lietojumprogrammatūras attīstības tendences', 1.
  • Эссе 'Lietojumprogrammatūras attīstības tendences', 2.
  • Эссе 'Lietojumprogrammatūras attīstības tendences', 3.
  • Эссе 'Lietojumprogrammatūras attīstības tendences', 4.
  • Эссе 'Lietojumprogrammatūras attīstības tendences', 5.
  • Эссе 'Lietojumprogrammatūras attīstības tendences', 6.
Фрагмент работы

Izvērtējot dažādus aspektus, es domāju, ka lietojumprogrammas neapšaubāmi turpinās savu attīstību. Izveidojoties jaunām un inovatīvām programmām iepriekšējās tiks aizstātas. Kā arī attīstoties tehniskajiem parametriem gan priekš datoriem, gan viedtālruņiem, planšetēm, radīsies arvien vairāk vajadzība attīstīt arī lietojumprogrammas, jo ja nav iespēja nodemonstrēt lietu funkcionalitāti, nav arī vajadzība tās attīstīt. Ļoti svarīga ir arī tehnoloģiju attīstība, kuras ir nepieciešamas lietojumprogrammu izstrādē, jo tādā veidā var panākt gan ērtāku, gan efektīvāku darbu ar lietojumprogrammām, kas gala beigās var dot arī labākus rezultātus.
Bet, manuprāt, neviena no minētajām (desktopa, tīmekļa un mobilajām) kategorijām lietojumprogrammās netiks izkausta, jo tām visām ir savas priekšrocības un trūkumi, tāpēc lietotājam, ja ir pieejamas visu kategoriju lietojumprogrammas, ir jāizvērtē, kādām vajadzībām būtu ērtāk un izdevīgāk izmantot konkrētās aplikācijas, jo vajadzības var būt ļoti dažādas un individuālas (var lieti noderēt gan uz tīmekli balstītās, gan tās, kas ir uzinstalētas uz personālajiem datoriem, viedtālruņos utt.).
Visam attīstības procesam par pamatu kalpo arī ekonomiskā attīstība, jo ja kādu iemeslu dēļ tā tiks bremzēta vai kavēta, arī tehnoloģiju attīstība tiks bremzēta, kas īsti nav izdevīgi ne lietotājam, ne ražotājam, jo visi vēlas iepazīt jaunas lietu perspektīvas utt.

Коментарий автора
Atlants