Автор:
Оценка:
Опубликованно: 15.01.2015.
Язык: Латышский
Уровень: Университет
Литературный список: Нет
Ссылки: Не использованы
Рассмотреный период: 2011–2015 гг.
  • Эссе 'Lombardu tiesiskais regulējums', 1.
  • Эссе 'Lombardu tiesiskais regulējums', 2.
  • Эссе 'Lombardu tiesiskais regulējums', 3.
  • Эссе 'Lombardu tiesiskais regulējums', 4.
  • Эссе 'Lombardu tiesiskais regulējums', 5.
  • Эссе 'Lombardu tiesiskais regulējums', 6.
Фрагмент работы

Un atšķirībā no bankām vai citām nebanku kredītiestādēm, kuras izsniedz aizdevumus, ja tomēr nevar atdod aizņemtu naudu, tad tā vienkārši paliek lombarda valdījumā un tiek pārdota, un ja pēc pārdošanas, pēc tam kad lombards atguvis atpakaļ savu naudu un arī procentus, paliek pāri kādā naudas summa, tad tā ir atgriežama mantas īpašniekam.
Bez šaubām var teikt ka kriminālo darījumu skaits ir vairākkārt samazinājies, protams, runa šeit ir tikai par licencētiem lombardiem, jo ir stingras prasības gan pret pašiem lombardiem pret aizdevuma saņēmējiem, informācija par katru ķīlu un katru aizdevuma ņemēju ir pieejama, un ne lombards neriskēs ar savu licenci, ne arī persona, zinot ka, viņai ir jāsniedz savi personas dati un viņa arī tiek videonovērota, neies uz lombardu un nenodos nozagtu mantu. Uzskatu, valdībai ir jāturpina uzsāktais darbs pie nozares sakārtošanas, un ir jāķeras arī pie tā sauktiem nelicencētiem lombardiem, lai tie nemestu ēnu uz lombardu nozari, un, ja šīs iestādes vairs nedarbosies, un zagļiem nebūs kur nodod zagtas mantas, ir iespēja, ka zādzību kļūs mazāk.
Ka negatīvo var minēt to, ka ,protams, lombardos parasti ir augstas procentu likmes, varbūt valdībai būtu jāņem piemērs no Francijas karaļa, un lai aizsargātu patērētājus, ar likumā noteiktu maksimālo procenta likmi, kas nebūtu tik augsta kā pašlaik. Bet kopumā lombardi viennozīmīgi ir nepieciešami.

Коментарий автора
Atlants