Автор:
Оценка:
Опубликованно: 29.06.2004.
Язык: Латышский
Уровень: Основная школа
Литературный список: Нет
Ссылки: Не использованы
  • Конспект 'Kas ir e-pasts?', 1.
  • Конспект 'Kas ir e-pasts?', 2.
  • Конспект 'Kas ir e-pasts?', 3.
Фрагмент работы

Informāciju tehnoloģijām attīstoties, tika radīti arvien rafinētāki veidi informācijas apmaiņai. Līdz ar tehnoloģijas un globālā datortīkla Internet attīstību lietotājiem kļuva iespējams apmainīties ar vizuālu informāciju izmantojot vienkāršas telefona līnijas. Par šo informāciju sākumā kalpoja rakstiskā informācija (tagad arī attēli, video un skaņas faili), ko tagad plaši pazīst kā elektronisko pastu, jeb e-pastu.
Romantiskākie e-pasta lietotāji droši vien ne reizi vien ir vēlējušies kādam pateikt paldies par to, ka viņš izgudrojis šo unikālo saziņas līdzekli. Tāpat kā daudzi citi lieli atklājumi, arī šis bija nejaušība. Meklējot vienu, cilvēkiem bieži izdodas atklāt kaut ko pavisam citu.
1971. gadā Reja Tomlinsons strādāja kompānijā “Bolt Barnek and Newman” par datorspeciālistu. Tobrīd viņš strādāja pie programmas, kas ļautu Amerikas universitātēm apmainīties ar informāciju. Mazliet vēlāk šis projekts pārtapa par kaut ko lielu un populārāku. Mēs to pazīstam ar vārdu “Internets”.
Tas notika pirms vairāk nekā divdesmit pieciem gadiem. Šodien elektronisko pastu pasaulē lieto vairāk nekā 40 miljonu cilvēku, un lietotāju skaits ik dienas palielinās.…

Коментарий автора
Отправить работу на э-почту

Твое имя:

Адрес э-почты, на которую отправить адрес работы:

Привет!
{Твое имя} советует Тебе посмотреть работу в интернет-библиотеке Atlants.lv на тему „Kas ir e-pasts?”.

Адрес работы:
https://rus.atlants.lv/w/661996

Отправить

Э-почта отправлена.