Автор:
Оценка:
Опубликованно: 10.12.2009.
Язык: Латышский
Уровень: Университет
Литературный список: Нет
Ссылки: Не использованы
  • Эссе 'Antropoloģiskas pētījumu metodes', 1.
  • Эссе 'Antropoloģiskas pētījumu metodes', 2.
  • Эссе 'Antropoloģiskas pētījumu metodes', 3.
  • Эссе 'Antropoloģiskas pētījumu metodes', 4.
Фрагмент работы

Salīdzinot pagātni ar tagadni, pēc Magdalēnas teiktā, viņa uzskata, ka agrāk nebija tik daudz iespēju jaunatnei attīstīties nekā tas ir tagadējos laikos. Jaunatne bija daudz aizņemtāka un tā neizšķieda savu brīvo laiku bezjēdzīgām nodarbēm. Cilvēki bija daudz atvērtāki un labestīgāki, palīdzēja viens otram. Uzskata, ka mūsdienās ir ļoti daudz nekam nevajadzīgu sektu un reliģiju, kuras traucē cilvēkiem dzīvot. Arī valsts iekārta bija daudz stabilāka nekā tagad.
Taču neskatoties uz visādiem pārbaudījumiem un pastāvošajiem sabiedrības uzskatiem gan tajos laikos, gan mūsdienās, viņa ir apmierināta ar savu nodzīvoto dzīvi.
Viņa negribīgi atbildēja uz jautājumiem par viņas vīriem un darbiem, kas neļāva izprast Magdalēnas dzīvi pilnībā, līdz vissīkākajai viņas dzīves detaļai.
Sarunas laikā bijām divatā un neviens netraucēja atklāti atbildēt uz jautājumiem, tikai dažreiz bija redzams, ka Magdalēna nervozēja, likās, ka viņa baidījās, ka es izmantošu viņas pateikto pret viņu , tas bija tāds kā neliels šķērslis viņas atklātībai.
Ja es runātu ar Magdalēnu vēl kāda cilvēka klātbūtnē, viņa nebūtu tik atklāta, jo sarunājām satikties tādā laikā, kad Magdalēna būs pārliecināta par to, ka neviens mums netraucēs un viņai nebūs gaidāmi ciemiņi.
Spriežot pēc sarunas gaitas un norises, atbildes, domājams, pilnībā atbilst patiesībai un nav „uzspēlētas”, tās ir tiešas un konkrētas. …

Коментарий автора
Atlants