Добавить работы Отмеченные0
Работа успешно отмечена.

Отмеченные работы

Просмотренные0

Просмотренные работы

Корзина0
Работа успешно добавлена в корзину.

Корзина

Регистрация

интернет библиотека
Atlants.lv библиотека
21,48 € В корзину
Добавить в список желаний
Хочешь дешевле?
Идентификатор:790478
Автор:
Оценка:
Опубликованно: 15.02.2011.
Язык: Латышский
Уровень: Университет
Литературный список: 64 единиц
Ссылки: Использованы
Содержание
Nr. Название главы  Стр.
  APZĪMĒJUMU SARAKSTS    8
  IEVADS    9
  ORGANIZĀCIJU KOMUNIKĀCIJA    11
  KORPORATĪVĀ SOCIĀLĀ ATBILDĪBA    16
  KORPORATĪVĀS SOCIĀLĀS ATBILDĪBAS KAMPAŅU RISINĀMIE JAUTĀJUMI    18
  KORPORATĪVĀS SOCIĀLĀS ATBILDĪBAS FORMAS    18
  IEGUVUMI NO KORPORATĪVĀS SOCIĀLĀS ATBILDĪBAS REALIZĀCIJAS    19
  ZIEDOJUMI UN ZIEDOJUMU FONDI    23
  REKLĀMA KORPORATĪVĀS SOCIĀLĀS ATBILDĪBAS KONTEKSTĀ    26
  REKLĀMAS BŪTĪBA    29
  REKLĀMAS FUNKCIJAS    30
  REKLĀMAS IZPLATĪŠANAS KANĀLI    31
  IEDARBĪGA REKLĀMA UN TĀS ĒTISKIE ASPEKTI    31
  SOCIĀLAIS MĀRKETINGS    33
  SOCIĀLĀ REKLĀMA    35
  REKLĀMA TELEVĪZIJĀ    38
  ŠĪ BRĪŽA REKLĀMAS EFEKTIVITĀTE TELEVĪZIJĀ    41
  ŠĪ BRĪŽA EKONOMISKĀ SITUĀCIJA LATVIJĀ    43
  METODOLOĢIJA    46
  LNT KĀ MEDIJS    49
  LNT SOCIĀLĀ ATBILDĪBA    50
  LNT NĀKOTNES PLĀNI UN MISIJA    51
  „LABESTĪBAS DIENAS” VĒSTURE UN BŪTĪBA    54
  „LABESTĪBAS DIENAS” MĒRĶI UN AUDITORIJA    54
  „LABESTĪBAS DIENAS” PASĀKUMA NORISE    55
  „LABESTĪBAS DIENAS” INFORMATĪVIE KANĀLI    56
  „LABESTĪBAS DIENAS” NOZĪMES NOVĒRĒJUMS EKONOMISKĀS LEJUPSLĪDES KONTEKSTĀ    58
  NO PASĀKUMA ORGANIZATORA TELEKOMPĀNIJAS LNT PUSES    58
  „Labestības dienas” 2007., 2008. un 2009. lietderības novērtējums    58
  „Labestības dienas” nozīmīgums un lietderība. Organizatoru prognozes 2010. gada pasākumam un salīdzinājums ar iepriekšējiem gadiem    61
  „LABESTĪBAS DIENAS” NOZĪMĪGUMS UN LIETDERĪBA – AUDITORIJAS PROGNOZES 2010. GADA PASĀKUMAM UN SALĪDZINĀJUMS AR IEPRIEKŠĒJIEM GADIEM    69
  SECINĀJUMI    73
  NOBEIGUMS    76
  IZMANTOTĀ LITERATŪRA UN AVOTI    77
  PIELIKUMI    82
Фрагмент работы

SECINĀJUMI
Darba izstrādes gaitā veiktās strukturētās intervijas ar „Labestības dienas” organizatoriem dati autorei ļāvuši izdarīt šādus secinājumus par akcijas nozīmi un lietderīgumu organizatoru skatījumā, par komunikatīvo metožu lietojuma izmaiņām, kā arī par prognozēm šī gada pasākumam ekonomiskās lejupslīdes iespaidā.
• Ekonomiskās lejupslīdes kontekstā palielinoties to bērnu skaitam, kuriem vajadzīga materiālā palīdzība un samazinoties iespējām iegūt līdzekļus citā veidā, pasākuma „Labestības diena” nozīme tikai palielinās.
• „Labestības diena” gadu gaitā guvusi lielu sabiedrības atbalstu. Aizvien vairāk cilvēku atsaucas aicinājumam ziedojot palīdzēt, tā īstenojot vienu no nozīmīgākajiem „Labestības dienas” pamatziņojumiem - kopienas jeb komūnas ideju.
• Runājot par pasākuma lietderību, tiek prognozēts, ka par spīti ekonomiskajiem apstākļiem valstī arī šī gada pasākumā izdosies saziedot nepieciešamās naudas summas, lai varētu palīdzēt visiem sadarbības partnera Ziedot.lv rindā uz ārstēšanas finansējumu gaidošajiem bērniem.
• Salīdzinoši ar iepriekšējiem pasākuma „Labestības dienas” norises gadiem organizatori prognozē, ka katra indivīda ziedotās naudas summas būs mazākas, bet to, kuri ziedos, būs vairāk.
• Ņemot vērā jau iemantoto uzticību izstrādātajām pasākuma rīcības shēmām, krasas komunikācijas metožu izmaiņas ar mērķi piesaistīt ziedojumus šīgada „Labestības dienas” norisē nav paredzētas. Kā galvenā pamata metode, tāpat kā iepriekšējos gados, saglabāsies reklāma televīzijā – sociālā reklāma, kuras saturā atainoti smagi slimu bērnu dzīvesstāsti.
• Nelabvēlīgās ekonomiskās situācijas ietekmē, „Labestības dienas” organizatori veikuši izmaiņas nevis komunikatīvo metožu lietojumā, bet gan pašas komunikācijas saturā - veiksmīgākam rezultātam vairāk kā uz pusi samazināts sākotnēji „Labestības dienas” pašreklāmās komunicējamais ziedojumu apmērs.
• Organizatoriem ir svarīgi aptvert arī krievu valodā runājošo auditoriju, jo, vadoties pēc raidījuma reitingiem, „Labestības diena” ir izteikti latvisks pasākums.
• Ekonomiskās lejupslīdes kontekstā nav mainījies kopējais redzējums par pasākuma attīstību. Primāri, īstenot kopienas jeb komūnas ideju, kas apvienotu sabiedrību rīkoties noteikta mērķa vārdā, un izvērst „Labestības dienu” Vislatvijas mērogā.
• Galvenie LNT ieguvumi no „Labestības dienas” ir palikuši nemainīgi - iespēja paust savu sociālo atbildību, iesaistoties sociālu problēmu risināšanā, kā arī iespēja spodrināt savu reputāciju un piepildīt saukli – „Tava televīzija no sirds”.
• Organizatoru uzskata, ka nozīmīgākais ieguvums no šī labdarības pasākuma sabiedrībai ir iespēja ar tā starpniecību, pieņemot kopienas ideju un īstenojot dzīvē „Labestības dienas” pamatuzstādījumu – „Kopā mēs to varam!”, celt savu pašapziņu un pašiem sev reāli palīdzēt. Kā papildu ieguvums minēts akcijas sabiedrību izglītojošais raksturs.
Auditorijas viedokļa noskaidrošanai autore veica anketēšanu dažādās vecuma grupās. Anketēšanas rezultātā gūtie dati autorei ļauj izdarīt secinājumus par sabiedrības attieksmi pret labdarību ekonomiskās krīzes apstākļos, sabiedrības attieksmi pret korporāciju rīkotajām labestības akcijām, kā arī sabiedrības gatavību šobrīd iesaistīties sociālo jautājumu risināšanā.
• Ekonomiski nelabvēlīgos apstākļos sabiedrība pret ziedošanu un iespēju šādi palīdzēt līdzcilvēkiem attiecas pozitīvi.
• Sabiedrības attieksme, tāpat kā iepriekšējos gados, pret telekompānijas LNT labdarības akciju „Labestības diena” ir pozitīva un tiek pausts atbalsts tās nozīmei, galvenokārt, tās konkrētuma un atklātuma dēļ - ziedotā nauda tiek novirzīta konkrētiem veselības problēmu risināšanas gadījumiem.
• Esošā ekonomiski nelabvēlīgā situācija veicinājusi neziņu par šī gada sabiedrības ziedošanas aktivitāti. Cilvēki vēlas ziedot tikai pēc savu finansiālo iespēju izvērtēšanas.
• Runājot par pasākuma lietderību, respondentu atbildēs uzrādās tendence - šogad cilvēki plāno pasākumam „Labestības diena” ziedot mazākas naudas summas nekā iepriekšējos gados.
• Cilvēki pārsvarā uzskata, ka ekonomiski nelabvēlīgos apstākļos par visiem slimajiem bērniem, vecajiem cilvēkiem, sociāli maznodrošinātajiem ir jārūpējas visai sabiedrībai kopā. Šī doma izteikti parādījusies šogad pretstatā viedoklim, kurš, lai arī nelielā skaitā, uzrādījās iepriekšējās anketēšanas rezultātos 2009.gadā, ka par sociālajiem jautājumiem jārūpējas tikai valstij. Šie rezultāti ļauj secināt, ka „Labestības dienas” pamatnostādne – kopienas ideja – ir jo īpaši aktuāla ekonomiski nelabvēlīgos apstākļos.
• Sabiedrībā „Labestības dienas” sauklis – „Kopā mēs to varam!” –līdzīgi kā iepriekšējos gados tiek uztverts izteikti pozitīvi vai pozitīvi, paužot viedokli, ka ideja ir it īpaši nozīmīga ekonomiski nelabvēlīgos apstākļos.
• Ziedot akcijā „Labestības diena” respondentus, galvenokārt, mudinātu reāli stāsti par ziedojumu sniegto labumu, kā arī - līdzīgi kā iepriekšējās anketēšanas rezultātos - ar aktivitātēm piesātināts pasākums.
• LNT labdarības iniciatīva respondentu vidū, līdzīgi kā iepriekšējos gados, tiek vērtēta pozitīvi, paužot domu, ka arī uzņēmumiem jādod sava artava sociālo jautājumu risināšanā.

Коментарий автора
Комплект работ:
ВЫГОДНО купить комплект экономия −42,96 €
Комплект работ Nr. 1238662
Загрузить больше похожих работ

Atlants

Выбери способ авторизации

Э-почта + пароль

Э-почта + пароль

Неправильный адрес э-почты или пароль!
Войти

Забыл пароль?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Не зарегистрировался?

Зарегистрируйся и получи бесплатно!

Для того, чтобы получить бесплатные материалы с сайта Atlants.lv, необходимо зарегистрироваться. Это просто и займет всего несколько секунд.

Если ты уже зарегистрировался, то просто и сможешь скачивать бесплатные материалы.

Отменить Регистрация