7. Uzdevums
Cilvēks nevar nevienam piederēt, būt apspiests vai diskriminēts. Jābūt vienotiem likumiem un standartiem – tā tika paskaidrota “Cilvēka un pilsoņa tiešibu deklerācija”. Cilvēkiem ir jābūt tiesībām uz īpašumiem, brīvību. Viesiem ir vieni un tie paši likumi, un tā priekša visi ir vienlīdzīgi, par savu rīcību ir jātabild gan turīgajiem, gan trūcīgajiem. Visus soda un godā vienādi.
8. Uzdevums
Gleznā attēlota Nacionālā sapulce bumbotavā. Viņš ir centies attēlot sapulces dalībnieku pacilājumu par notiekošo. Un vēl nebijušu vienotību, nepievēršot uzmanību tam, ka karalis bija pavēlējis slēgt sēžu zāli, un Nacionālajai sapulcei bija jārīkos sapulces citā vietā. Visi ir milzīgā sajūsma un ir priecīgi, centrā stāv cilvēks, kurs izsaka revolūcijas idejas. Pārējie lielā sajūsmā pat noņem cepures. Izskatās, ka viņus pilnībā apmierina izklāstītā ideja.
9. Uzdevums
Sievietes nevēlējās vairs būt diskriminētas, viņas vēlējās iestāties par savām tiesībām. Šis pārmaiņu laiks bija ideāls, lai arī sievietrs beidzot iedrošinātos izteikt neapmierinātību par pakļāvību vīriešiem un nevienlīdzību starp dzimumiem. Glezna parāda, ka arī sievietes ar ieročiem rokās devās pie valdienieka, arī sievietes bija niknuma pārņemtas. Viņu mērķis bija būt tiesīgām uz lēmumu pieņemšanu, īpašumu, būt tikapt svarīgām un dzīvot pilntiesīgi. Strādāt, neprasot kādam atļauju vai baidoties no tā, ka kāds nosodīs. Viņas vēlējās, lai sievietes sāk ievērot un novērtēt tā pat kā vīriešus
…