Добавить работы Отмеченные0
Работа успешно отмечена.

Отмеченные работы

Просмотренные0

Просмотренные работы

Корзина0
Работа успешно добавлена в корзину.

Корзина

Регистрация

интернет библиотека
Atlants.lv библиотека
Особые предложения 2 Открыть
4,99 € В корзину
Добавить в список желаний
Хочешь дешевле?
Идентификатор:530098
 
Автор:
Оценка:
Опубликованно: 30.01.2009.
Язык: Латышский
Уровень: Университет
Литературный список: Нет
Ссылки: Не использованы
Содержание
Nr. Название главы  Стр.
  Vadītās stundas   
  Skolotāju vērtējums   
  Vērotās stundas   
  Klases audzinātāja darba izvērtējums   
Фрагмент работы

Datums
Klase
Stunda
Temats
Stundas mērķis
Stundas uzdevums
Stundas gaita (plāns )
16.10
4.d
Lasīšana.
Pasakas.
Nostiprināt prasmi lasīt, veidot stāstījuma teikumus.
1.Klausīšanās iemaņu nostiprināšana.
2.Lasīt prasmes attīstīšana.
3.Veidot prasmi izteikties, dialogs.
Ievads. Pasakas „Gāganu kari” lasīšana ķēdītē. Pēc pasakas nolasīšanas parrunājam kā rīkojās vīrs, sieva, vai arī jūs, skolēni tā darītu.
Galvenā daļa. Pa vienam, pa gabaliņam kāds bērns atstāsta mājās lasītu pasaku par bārenīti un viņas pamāti. Skolēni labo kādu skolēnu, kas nav izstāstījis būtisku detaļu. Veidojam uz tāfeles galvenos tēlus šajā pasakā un analizējam, kādas īpašības, kuram piemīt. Mēģinam saskatīt labo pameitā, pamātē. Kurš no varoņiem katrs vēlētos būt, un pamatojam, kādēļ.
Nobeigums. Analizējam, kas abās pasakās ir kopīgs, kas atšķirīgs.
Manuprāt veiksmīgi izdevās radīt problēmsituāciju, noskaidrojot, analizējot kopā ar skolēniem pasakas tēlu īpašības. Tā skolēniem radot redzes atmiņas tēlus par šo pasaku, rodot priekšstatu, kurš tēls ir labais, kurš sliktais pasakā. Noskaidrojām, kurš mēs būtu, un kādēļ.
Datums
Klase
Stunda
Temats
Stundas mērķis
Stundas uzdevums
Stundas gaita (plāns )
16.10
4.d
Latviešu valoda
Frazeoloģismi
Apgūt frazeoloģismus, prast tos skaidrot.
1.Prast izskaidrot frazeoloģismus.
2.Veidot stāstījuma, nolieguma, izsaukuma teikumus iesaistot frazeoloģismus.
Ievads. Skolotāja izskaidro, kas ir frazeoloģismi.
Galvenā daļa. Skolēni lasa frazeoloģismus un mēģina skaidrot. Tur jau pat akmenim jāsmejas. Kaut ko nevietā pateikt. Skolotāja mudina skolēnus veidot dažādus teikumus, iesaistot frazeoloģismus. Stundas laikā izrunā vairākus frazeoloģismus, veido ar tiem izsaukuma, stāstījuma teikumus. Kā akmens no sirds novēlās, kad uzzināju kontroldarba atzīmi!
Nobeigums. Ja skolēni kļūdās izskaidrojot frazeoloģismus, skolotāja sniedz pareizo skaidrojumu.
Skolēni veiksmīgi izprata tēmu, veidoja brīnišķīgus teikumus, iesaistot dažādas aktuālas sadzīves situācijas. …

Коментарий автора
Загрузить больше похожих работ

Atlants

Выбери способ авторизации

Э-почта + пароль

Э-почта + пароль

Неправильный адрес э-почты или пароль!
Войти

Забыл пароль?

Draugiem.pase
Facebook

Не зарегистрировался?

Зарегистрируйся и получи бесплатно!

Для того, чтобы получить бесплатные материалы с сайта Atlants.lv, необходимо зарегистрироваться. Это просто и займет всего несколько секунд.

Если ты уже зарегистрировался, то просто и сможешь скачивать бесплатные материалы.

Отменить Регистрация