Zīmola, paziņa (pazīst zīmolu un laiku pa laikam to ir redzējuši), zīmola draugs (pozitīva attieksme pret zīmolu, tomēr neizjūt nekādu īpašu saikni) vai zīmola cienītājs (izjūt spēcīgu pieķeršanos, zīmols neapšaubāmi kļūst par iecienītāko izvēli).?’’ Uz šo jautājumu lielākā daļa respondentu atbildēja, ka ir neapšaubāmi zīmola cienītāji, jo garšo gan Tērvetes alus, gan patīk jāt ar Tērvetes zirgiem. Savukārt pārējie respondenti minēja, ka esot zīmola draugi, jo ne vienmēr pērk tikai Tērvetes alu, bet citreiz izvēlas arī kādu citu. Tā ka neviens no respondentiem neatbildēja, ka ir vienkāršs zīmola paziņa, tad varu secināt, ka zīmols tā patērētājiem izraisīja pozitīvas emocijas.
Secinājumi.
Vietējais laikraksts pa visam noteikti atbalstīja vietējo uzņēmumu, tāpēc arī daudzi raksti, sludinājumi un reklāmas bija saistītas tieši ar Agrofirmu ‘’Tērvete’’. Uzskatu, ka zīmols attīstījās labi, galvenokārt, dēļ interesantajām reklāmas kampaņām. Ne jau katrai firmai izdodas noorganizēt kādu skaistu aktivitāšu dienu, zem kuras slēpjas ļoti laba reklāma. Uzskatu, ka pilnīgai zīmola attīstības ir vajadzīgas pozitīvas atsauksmes par to, un tādas agrofirmai bija pavisam noteikti. Cilvēki allaž bija apmierināti ar rīkotajām zirgu sacensībām un alus dzeršanas sacensībām. Lai piesaistītu klientu, pakalpojuma sniedzējiem ir jāspēj piesaistīt nevis viena noteikta auditorija, bet gan dažāda. Un Agrofirmai ‘’Tērvete’’ tas pavisam noteikti izdevās ar savām lieliskajām kampaņām.
Pēc intervijām varu secināt, ka zīmols cilvēku vidū nepavisam nebija svešs. To pazina ne tikai vietējie Dobeles rajona iedzīvotāji, bet gan par to zināja arī ārpus Latvijas robežām. Tātad zīmols sasniedza savu- auditorija tika piesaistīta, prece pārdota un pakalpojumi izmantoti. Zīmols prata izcelties citu zīmolu vidū.
…