Добавить работы Отмеченные0
Работа успешно отмечена.

Отмеченные работы

Просмотренные0

Просмотренные работы

Корзина0
Работа успешно добавлена в корзину.

Корзина

Регистрация

интернет библиотека
Atlants.lv библиотека
3,49 € В корзину
Добавить в список желаний
Хочешь дешевле?
Идентификатор:741548
 
Автор:
Оценка:
Опубликованно: 10.11.2003.
Язык: Латышский
Уровень: Университет
Литературный список: Нет
Ссылки: Использованы
Фрагмент работы

“Ir no­slē­dzies pus­gad­sim­tu il­gu­šais pre­tda­bis­kais laiks, kad Lat­vi­ju no Rie­tum­pa­sau­les šķī­ra tā dē­vē­tais dzel­žu priekš­kars. Kat­rai lat­vie­šu tau­tas da­ļai tad bi­ja savs virs­uz­de­vums: Lat­vi­jā pa­li­ku­ša­jiem – vi­siem spē­kiem tu­rē­ties uz sa­vas ze­mes, bet Rie­tum­pa­sau­lē no­nā­ku­ša­jiem – pa­celt bal­si sa­vas tau­tas un valsts aiz­stā­vī­bai.”1

Lat­vie­šu emig­rā­ci­jas jau­tā­jums jo­pro­jām ir ļo­ti ak­tu­āls un ar to pē­tī­ša­nu no­dar­bo­jas vēs­tur­nie­ki arī mūs­die­nās. Es­mu iz­pē­tī­ju­si vai­rā­kās par šo tē­mu uz­rak­stī­tas grā­ma­tas un pa­ma­to­jo­ties uz jau eso­šām zi­nā­ša­nām in­di­vi­du­āla­jā dar­bā es­mu iz­vir­zī­ju­si arī t.s. pro­blē­mu jau­tā­ju­mus, ku­riem cen­tos at­rast cē­lo­ņus un iz­pē­tīt to se­kas un ie­tek­mi uz sa­bied­rī­bu. Kas tad ir lat­vie­ši trim­dā: bēg­ļi no valsts dzim­te­nes vai gal­ve­nie Lat­vi­jas aiz­stāv­ji PSRS lai­kos.
Par gal­ve­no mēr­ķi šī re­fe­rā­ta rak­stī­ša­nai es­mu iz­vir­zī­ju­si ar da­žā­du grā­ma­tu vēs­tu­ris­ko da­tu iz­pē­tes un ana­lī­zes pa­lī­dzī­bu no­skaid­rot kā­du lo­mu bi­ja spē­lē­ju­ši emig­rē­ju­ši lat­vie­ši Lat­vi­jai, vai tie bi­ja spē­jī­gi no at­tā­lu­ma ie­tek­mēt si­tu­āci­ju Lat­vi­jā un kā­dā vei­dā.
Rak­stot re­fe­rā­tu cen­tos iz­lū­kot lat­vie­šu emig­rā­ci­jas fak­tu no vai­rā­kiem as­pek­tiem: vēs­tu­ris­kā, po­li­tis­kā un mo­rā­lā.
Sa­vā dar­bā pa­rā­du ten­den­ces emig­rē­jo­šo lat­vie­šu valsts iz­vē­lē, po­li­tis­ko si­tu­āci­ju ko­pu­mā. Es­mu iz­vei­do­ju­si ko­pē­jo ie­ska­tu par pa­sau­les lat­vie­šu or­ga­ni­zā­ci­ju dar­bī­bu un to re­zul­tā­tiem.…

Коментарий автора
Комплект работ:
ВЫГОДНО купить комплект экономия −3,48 €
Комплект работ Nr. 1118266
Загрузить больше похожих работ

Atlants

Выбери способ авторизации

Э-почта + пароль

Э-почта + пароль

Неправильный адрес э-почты или пароль!
Войти

Забыл пароль?

Draugiem.pase
Facebook

Не зарегистрировался?

Зарегистрируйся и получи бесплатно!

Для того, чтобы получить бесплатные материалы с сайта Atlants.lv, необходимо зарегистрироваться. Это просто и займет всего несколько секунд.

Если ты уже зарегистрировался, то просто и сможешь скачивать бесплатные материалы.

Отменить Регистрация