Visbeidzot, mikroshēmas ražošanai jānorit ārkārtīgi tīros apstākļos. Tādēļ ražošana notiek īpašā rūpnīcā. Mikroshēmu sabojāt var pat niecīgs puteklis, tādēļ gaiss fabrikā ir par 2 miljoniem reižu tīrāks nekā gaiss, ko elpojam ikdienā. Lai gaisu nodrošinātu tik tīru, fabrika ir sadalīta īpašās telpās, kas sauktas par tīrajām istabām un fabrikas darbinieki nēsā speciālu tērpu, ko sauc par bunny suits.
Kad mikroshēmas plate ir izveidota, tā tiek sagriezta atsevišķās mikroshēmās, kas tad tiek testētas, iepakotas un samontētas. Mikroshēmas tad tiek izsūtītas pa visu pasauli un iemontētas ierīcēs, kuras izmantojam ikdienā.
Secinājumi
Mikroshēmu izgatavošana ir sarežģīts process, kam nepieciešami sterili apstākļi un nepārtraukta uzraudzība. Katrs izgatavošanas solis ir vienlīdz nozīmīgs. Ja mikroshēmas nebūtu izgudrotas, mūsdienu cilvēka sadzīve būtu pavisam citādāka- lielākā daļa elektronisko ierīču nemaz nebūtu. Pie tam nozīmīgi ir tas, ka mikroshēmas tiek izgatavotas arvien mazākas, līdz ar to tās iespējams iestrādāt arī mazās elektroniskās ierīcēs. Kā arī paralēli mirkoshēmu samazināšanai, samazinās arī to cena. Ja 1970. gados datora 1 megabaits operatīvās atmiņas maksāja vairāk nekā privātmāja, tad mūsdienās 1 megabaits maksā mazāk par santīmu.
…