Gandrīz katram elementam, kas izmantots mūzikas CD vāciņu noformējumos, ir sava simboliskā nozīme. Izmantojot Brūsas-Mitfordas M. grāmatu „Zīmes un simboli”, kā arī tādu interneta mājas lapu kā astrologija.lv( ), tika noteikta to nozīme un atbilstība konkrētajam mūzikas stilam.
Senajos laikos cilvēki uzskatīja, ka daži ziedi ir dievu eksistences forma uz Zemes. Cilvēki tos pielūdza un saudzēja. Zieda pumpurs simbolizē jaunu dzīvību un neatklātas spējas.
Putns simbolizē garu. Tie ir kā starpnieki starp dieviem un cilvēkiem. Tāpēc daudzās reliģijās tiek izmantotas spārnotas būtnes, piemēram, eņģeļi, serafs.
Bezdelīga simbolizē pavasari, atdzimušu dzīvību un auglību. Tā kā bezdelīga gandrīz vienmēr sastopama lidojot, to uzskata par skaidrības simbolu, jo tā neaptraipa savas spalvas, esot uz zemes. Lakstīgala tiek uzskatīta par mīlestības, ilgu un sāpju simbolu.
Ceļš simbolizē mieru un brīvību, kā arī sadarbību ar citiem.
Brūnā krāsa simbolizē zemi un rudeni, pazemību un vienkāršību.
Uguni uzskata par attīrošu, atklāsmi nesošu, iznīcinošu. Tā pauž garīgu spēku.
Citrons ir uzticības un tīrības simbols. Agrāk tam tika piedēvētas spējas pasargāt no indēm un dažādām ļaunām burvestībām.
Saule iemieso vīrišķo enerģiju, siltumu un gaismu. Tā simbolizē nāvi un atdzimšanu, jo tā katru dienu lec un riet.
Debesis simbolizē transcendentālo ( tas ir kaut kas tāds, kas pārsniedz robežas).
Mākoņi ir kā starpnieki starp zemi un debesīm, realitāti un sapņiem, matēriju un garu. Tie ir arī vīrišķās auglības simbols.…