Kopsavilkums
Vai es piekrītu konstatētajiem rezultātiem?
Kopumā es piekrītu konstatētajiem rezultātiem par aptuveni 85%, jo gandrīz visi testi uzrādīja ļoti ticamus rezultātus, vai arī es pie tiem pārāk daudz piedomāju. Protams, ka bija arī tādi testa rezultāti, kuriem es piekritu par kādiem 10%, piemēram, Lušēra krāsu testa pelēkās krāsas raksturojumam.
Kura no aktivitātēm vislabāk pastāstīja par mani?
Manuprāt, temperamenta tests un tests par to, kā es protu saprasties. Arī krāsu testa zaļās krāsas raksturojums mani aprakstīja par 99%.
Kura no aktivitātēm vissliktāk mani aprakstīja?
Dažādie veiklības uzdevumi, kuru pildīšanai nepievērsu pārāk daudz uzmanības, tāpēc tie nesniedz objektīvu priekšstatu par manām prāta spējām (domāšanu, komunikāciju utt.)
Ko jaunu uzzināju, konstatēju par sevi?
Es uzzināju to, ka esmu cilvēks, kurš uzprasās uz konfliktiem, pēc tam no tā gūst gandarījumu, tā kā uzlādējas, ja padomā, tā tiešām ir. Kā arī uzzināju, ka nemaz neesmu tik radošs, kā biju domājis, kā citi cilvēki par to bija teikuši.
Priekšlikumi kursa uzlabošanai
Manuprāt, kurss ir ļoti interesants, ir iespējams uzzināt daudz jauna par sevi un apkārtējiem. Mainīt nevajadzētu neko, ja nu vienīgi iziet ārpus skolas, lai izpildītu kādu uzdevumu grupās, piemēram, noorganizēt dažādas situācijas, kad cilvēks nokļūst problēmsituācijās, vai arī uzrīkot „teātrīti” auditorijā par noteiktu tēmu, kur studenti iejustos dažādās situācijās, piemēram, klientu apkalpotājs : neapmierināts iestādes apmeklētājs, lai tas būtu interesantāk, lekcijā piedalīties varētu divu dažādu kursu pārstāvji.
…