Preses rāmējumi 9.Saeimas priekšvēlēšanu kampaņā, preses analīze. Žurnālistika, manuprāt, dažām partijām ir kā ‘’skabarga’’, jo tieši žurnālistika atklāj visus tos partijas mīnusus, ko partija cenšas noslēpt, veidojot tik daudzsološās reklāmas. Jāatzīst, ka dažām partijām žurnālistika ‘’dod’’ plusu, atgādinot tautai par šo partiju sasniegumiem cilvēku labklājības celšanai vai tamlīdzīgi. Presē tiek rakstīts par to, ka jaunajai varai jāsakārto iekšpolitika, ka jāceļ vēlētāju labklājība, jārealizē lielie kultūras projekti, jācīnās ar korupciju u.t.t. Ir partijas, kuras ir panākušas izmaiņas uz labo pusi vēlētāju labklājības ziņā, un ir partijas, kuras iepriekšējās Saeimas vēlēšanās dotos solījumus tā arī neizpildīja. Presē, manuprāt, partijas ir vērtētas objektīvi, t.i. žurnālisti izanalizē katras partijas paveikto un nepaveikto, kā arī to, kā katra partija sevi reklamē, kādus ‘’labumus’’ sola, un vai to vēlētāji sagaidīs, ja partiju sagaida ‘’uzvara’’, taču ir arī manāmas slēptās reklāmas.
[...] sakārtot iekšpolitisko dzīvi, tas nozīmē (..), ka politiķiem ir, pirmkārt, jāpadomā par savu vēlētāju labklājības celšanu, nevis savējo;
Vēlētāji saprot, ka partiju solījumi ir īpaši grandiozi tieši pirms vēlēšanām, bet darbos partijas nav tik naskas. Bet, tomēr, ļoti lielā mērā tieši reklāmas un preses raksti ietekmē vēlētāju izvēli. Kādam galvenais būs tas, ko solīs partija izglītības jomā uzlabot, savukārt, citam, kad tiks palielinātas algas. Žurnālisti ar rāmējumu palīdzību palīdz cilvēkiem izvēlēties, par kuru partiju balsot. …