Ja runas sākums jau nebūs tāds konkrēts un tiešs tas arī tālāk tad neaizies un darbinieki nebūs ieinteresēti. Otrkārt vadītājam jebkurā gadījumā būtu jāpajautā darbiniekiem vai viņiem nav kāds neskaidrs jautājums vai jebkas cits interesējošs faktors, jo nevar tikai tā darbiniekus nostādīt fakta priekšā un pat nepajautāt ko tad viņi par to domā tas parāda vadītāja neieinteresētību pret darbiniekiem un tas nav labo.
Grūti izvērtēt vadītāja runu, jo katram ir sava pieejam un katrs mēs savādāk uztveram lietas, dzīvi. Citam šķiet, ka citi runā pārāk gudrus vārdus un līdz ar to ir nesaprotams teksts tāpēc veidojot runu jau ir jāizpēta auditorija kam stāsta, lai saprastu lielākā daļa auditorija runas būtību. Runā noteikti nevajadzētu lietot liekvārdību tā ir ļoti jūtama un būtiska kļūda.
SECINĀJUMI
1) Jebkurā profesijā ir svarīgi pirmais iespaids prezentējot savu runu, kā arī prasme nesatraukties, būt pārliecinātam par sevi;
2) Uzņēmuma vadītājam ir jārada iespaids, ka viņš ir pārāks par darbiniekiem un viņš spēj viņus vadīt gan ar savu runu, gan darbībām;
3) Uzņēmuma vadītājam būtu sevī jāattīsta publiskās runas spējas ar vien vairāk, jo prasme runāt noder arī labu darījumu slēgšanā.
4) Runāt mēs mākam ikviens, bet ar domu runāt un to pasniegt citiem prot tikai maza daļa cilvēku.
…