Secinājumi
1. Par izdevušos skolotāju nevar kļūt tāpat vien. Skolotājam ir jāmīl savs darbs, jo šī profesija nestāv uz vietas-tā nepārtraukti virzās augšup un līdz ar šo virzību jebkura veida pedagogam ir jāattīstās un jāseko savai izaugsmei, lai gala rezultātā spētu veidot pietiekami kvalitatīvu skolēna un skolotāja sadarbības modeli.
2. Labs skolotājs ir iedvesmas avots un šajā sakarā šīs profesijas pārstāvjiem ir jāseko sev līdzi ne tikai savā darba vietā, bet arī ārpus tās darba laika. Īpaši šis punkts attiecas uz sporta skolotājiem, jo tiem ir jāseko ne tikai savai garīgajai izaugsmei, zināšanām un ārējam izskatam, bet arī fiziskajai formai.
3. Lai skolā veidotos veiksmīga sadarbība, pirmkārt pašiem skolotājiem ir jāsadarbojas savā starpā, jo skolā jābūt vienotām prasībām.
Skolas darbu vajadzētu organizēt tā, lai visas tajā iesaistītās puses vēlētos sadarboties izvirzīto mērķu sasniegšanā, piemēram, uzmundrināt un iedrošināt kautrīgu bērnu uzstāties pasākumā vai piedalīties sporta sacensībās, paslavēt klases palaidni pat par vismazāko labi paveikto darbu, jo uzslavas var veicināt vēlmi mainīt savu uzvedību, vēlmi censties pamatīgāk apgūt mācību vielu.
…