Secinājumi
1. Pamatojoties uz eksperimenta rezultātiem, var secināt, ka aknu atjaunošanās un attīrīšana ir efektīvāka, ja cilvēks uzturā lieto vielas, kas attīra un palīdz atjaunoties aknām, jo sākotnēji aknām nepienāca labvēlīgās vielas un aknas nespēja pilnvērtīgi atjaunoties, bet aknām saņemot vajadzīgās vielas, tās sāka efektīgāk atjaunoties.
2. Aknas ir spējīgas atjaunoties, jo pamatojoties uz analīžu rezultātiem var noteikt, ka aknu audi ir uzlabojušies un tādējādi aknu stāvoklis kopumā ir uzlabojies.
3. Aknu attīrīšanas procesā noteicošais ir cilvēks, jo aknas nav spējīgas atjaunoties, ja netiek lietots veselīgs, vitamīniem bagāts uzturs un ja cilvēks ikdienā nenodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, to var secināt pamatojoties uz to, ka aknu stāvoklis uzlabojās pēc eksperimenta, tātad līdz eksperimentam “Izmēģinājuma trusītis” nebija ikdienā lietojis vai veicis aknas attīrošas darbības. Turklāt pēc eksperimenta “Izmēģinājuma trusītis” apgalvo, ka jūtas labāk un kopumā ir laimīgāks, to gan var pamatot balstoties uz to, ka ilgstoši tika uzņemts C un D vitamīns, un tika veiktas fiziskas aktivitātes, kas kopumā stiprināja imūnsistēmu. Lai sasniegtu normu ALAT rādītājam, diētu būtu ieteicams ievērot ilgāk.
…