Автор:
Оценка:
Опубликованно: 25.09.2018.
Язык: Латышский
Уровень: Университет
Литературный список: 4 единиц
Ссылки: Не использованы
  • Конспект 'Loģistikas vārdnīca', 1.
  • Конспект 'Loģistikas vārdnīca', 2.
  • Конспект 'Loģistikas vārdnīca', 3.
  • Конспект 'Loģistikas vārdnīca', 4.
  • Конспект 'Loģistikas vārdnīca', 5.
  • Конспект 'Loģistikas vārdnīca', 6.
  • Конспект 'Loģistikas vārdnīca', 7.
  • Конспект 'Loģistikas vārdnīca', 8.
Фрагмент работы

7. Jaunākās tendences loģistikā
Automatizācija (automatisation, автоматизация) - Ražošanas, pārvaldes u. c. darbību veikšana bez cilvēka tiešas līdzdalības — izmantojot mašīnas, mehānismus.
Robotika (robotics, робототехника) - Disciplīna, kas, apvienojot mākslīgā intelekta un mehānikas atziņas, nodarbojas ar robotu, t.i., tādu programmējamu iekārtu, kuras parasti sastāv no dažāda tipa mehāniskiem manipulatoriem un ar datoriem saistītām ārējās informācijas uztveršanas ierīcēm, izstrādāšanas un praktiskās izmantošanas problēmu risināšanu.
Autonoms (Autonomous, автономный) - tāds, kam ir autonomija. Tāds (aparāts, ierīce u. tml.), kura darbība nav saistīta ar cita (aparāta, ierīces u. tml.) darbību.
Radiofrekvences Identifikācijas Tehnoloģija (Radio Frequency Identification, Технология радиочастотной идентификации) - izmantodama radio viļņus, ir spējīga no attāluma nolasīt taga unikālo numuru.
Inovācija (innovation, нововведение) - Jaunas konstrukcijas prece, esošās preces paveids, jauns, efektīvs tehnoloģiskais process, ražošanas paņēmiens, jauna vai uzlabota vadības metode utt.
Loģistika (Logistics, логистика) - izejvielu, resursu, ražošanas, gatavās produkcijas, pakalpojumu un informācijas plānošanas, izpildes un kontroles process no tās radīšanas vietas līdz patērētājam, ar mērķi samazināt izmaksas un pilnīgi apmierināt patērētāja vajadzības.

Коментарий автора
Отправить работу на э-почту

Твое имя:

Адрес э-почты, на которую отправить адрес работы:

Привет!
{Твое имя} советует Тебе посмотреть работу в интернет-библиотеке Atlants.lv на тему „Loģistikas vārdnīca”.

Адрес работы:
https://rus.atlants.lv/w/438368

Отправить

Э-почта отправлена.