Оценка:
Опубликованно: 25.04.2007.
Язык: Латышский
Уровень: Университет
Литературный список: Нет
Ссылки: Не использованы
  • Конспект 'Komercsabiedrības pārdošanas vadītāja darba apraksts', 1.
  • Конспект 'Komercsabiedrības pārdošanas vadītāja darba apraksts', 2.
  • Конспект 'Komercsabiedrības pārdošanas vadītāja darba apraksts', 3.
  • Конспект 'Komercsabiedrības pārdošanas vadītāja darba apraksts', 4.
Фрагмент работы

Ir tāds teiciens : “ Labs pārdevējs pārdod visu un visur”. Bet tam ir vajadzīgs labs padoms, pārdošanas stratēģija un motivācija, ko spēj nodrošināt tikai labs vadītājs.
Pārdošanas vadītājs ir atbildīgs par sava uzņēmuma vai nodaļas pārdošanas rezultātiem. Pārdošanas vadītāja uzdevums ir panākt kompānijas izvirzīto mērķu sasniegšanu ar savu darbinieku palīdzību – viņam jārada ceļš uz mērķi un jārada vēlēšanas to sasniegt.
Pārdošanas vadītāja darbs- tas ir lielisks izaicinājums cilvēkiem, kuri grib un prot strādāt mainīgā vidē, jo tas izvirza augstas prasības tā veicējiem un vadītājiem: jums vienmēr jāsasniedz augstāki rezultāti nekā iepriekš, pārdošanas organizācija nekad nav līdz galam gatava.
Apkopojot visu informāciju, var secināt, ka veiksmīgi pārdošanas vadītāji:
- sasniedz rezultātu, palīdzot sasniegt to saviem darbiniekiem, viņu sekmes atkarīgas no darbinieku sekmēm
- viņu vadības stils un metodes ir pastāvīgas, attīstības stratēģija ir skaidri formulēta
- viņu ticība savam darbam un mērķiem izpaužas ikdienas saskarsmē, kas motivē darbiniekus, kas palīdz pārdevējiem motivēt klientus
- viņu darbs nozīmē sekot mainīgai videi, ieviest pārmaiņas, vadīt cilvēku rīcību pārmaiņās, panākot pozitīvu efektu
- viņu darbs saistīts ar darba sistēmu un standartu ieviešanu, prasmi novērtēt un koriģēt kompānijas darbu un padoto rīcību.
Profesionālās darbības pamatuzdevumi:
- plānot, vadīt un koordinēt tirdzniecisko darbību; nodrošināt resursu racionālu izmantošanu un tirdzniecības plānu izpildi; plānot un vadīt ikdienas tirdzniecības darījumus; kontrolēt izdevumus; organizēt un vadīt darījumus, veikt administratīvus pienākumus; kontrolēt darba drošības un citu noteikumu ievērošanu; izvēlēties un apmācīt darbiniekus, kontrolēt to pienākumu izpildi; pārstāvēt struktūrvienību citās struktūrvienībās vai komersantos, personālsabiedrībās, iestādēs, biedrībās un nodibinājumos, organizācijās; veikt līdzīga satura uzdevumus; vadīt citus darbiniekus.1…

Коментарий автора
Atlants