Автор:
Оценка:
Опубликованно: 10.02.2005.
Язык: Латышский
Уровень: Средняя школа
Литературный список: Нет
Ссылки: Не использованы
  • Образец документа 'Atklāta konkursa VID nolikuma un saistīto dokumentu analīze', 1.
  • Образец документа 'Atklāta konkursa VID nolikuma un saistīto dokumentu analīze', 2.
Фрагмент работы

Analizējot konkursa nolikumu un tā pielikumus tika konstatētas dažādas nepilnības:
1.Nolikuma struktūra ir grūti analizējama un nepārskatāma. Piemēram, jebkādas prasības attiecībā uz serveri ir norādītas vienīgi 6.pielikumā “Pamatprasības sistēmai”, turklāt, serveru nodrošinājums, kas ir kopumā svarīga piedāvājuma sastāvdaļa, netiek iekļauts nolikuma vērtēšanas kritērijos.
2.Saskaņā ar 2004.gada 8.jūnija MK noteikumiem Nr.532 un likumu “Par iepirkumu valsts un pašvaldību vajadzībām” ir noteikts, ka pretendentu vērtēšana tiek veikta vai nu nosakot par piedāvājuma izvēles kritēriju piedāvājumu ar viszemāko cenu vai nu izvēloties saimnieciski visizdevīgāko piedāvājumu (piedāvājums, kuru vērtē ņemot vērā dažādus kritērijus). Likumdošanas aktā nav noteikta iespēja apvienot abus vērtēšanas kritērijus, kā tas ir veikts izpētāmajā konkursa nolikumā. Izvēloties izdevīgāko piedāvājumu pēc vērtēšanas kritērijiem pasūtītājs varēja izvēlēties par vienu no vērtēšanas kritērijiem arī cenu, tādējādi ievērojot normatīvo aktu prasības. Turklāt, piedāvājuma vērtēšanas un izvēles kritēriji kopumā ir noteikti pārprotami un grūti uztverami.…

Коментарий автора
Отправить работу на э-почту

Твое имя:

Адрес э-почты, на которую отправить адрес работы:

Привет!
{Твое имя} советует Тебе посмотреть работу в интернет-библиотеке Atlants.lv на тему „Atklāta konkursa VID nolikuma un saistīto dokumentu analīze”.

Адрес работы:
https://rus.atlants.lv/w/785885

Отправить

Э-почта отправлена.