Iekšējo orgānu diennakts ritms
Bioritmiem ir pakļauts ne vien cilvēka organisms kopumā, bet arī katram iekšējam orgānam ir savs ritms. Ja cilvēks naktī vienā un tajā pašā laikā bieži pamostas, tad ir pamats domāt par to, kad orgānam, kuram šajā laikā ir aktīvā fāze, kaut kas varētu kaitēt.
No 7 līdz 9 rītā- ļoti labi strādā kuņģis. Ļoti piemērots laiks, lai cilvēks ieturētu visveselīgāko maltīti tieši brokastīs. Ne velti cilvēki saka, ka brokastīm jābūt vissvarīgākajai dienas ēdienreizei.
No 9 līdz 11 rītā- liesa un aizkuņģa dziedzeris. Savukārt kuņģis šajā laikā atpūšās. Tāpēc sātīgas brokastis šajā laikā kuņģim rada nogurumu. Aizkuņģa dziedzeris regulē cukura līmeni asinīs, ja šajā laikā apēd ko saldu, tad pacelsies cukura līmenis asinīs un aizkuņģa dziedzeris strādās vēl aktīvāk lai to pazeminātu. Tāpēc saldumi šajā stundās nemazinās izsalkumu, bet drīzāk spēku atslābumu, kuru daudzi cenšas pārvarēt ar kafijas palīdzību
No 11 līdz 13 dienā– sirds. Pēc pusdienām būtu ļoti ieteicams mazliet atpūsties, bet ja nu tas neizdodas, tad centieties strādāt tā lai nepārslogotu šo svarīgo orgānu un trako skriešanu ieplānojiet citā laika posmā.
…