Добавить работы Отмеченные0
Работа успешно отмечена.

Отмеченные работы

Просмотренные0

Просмотренные работы

Корзина0
Работа успешно добавлена в корзину.

Корзина

Регистрация

интернет библиотека
Atlants.lv библиотека
1,99 € В корзину
Добавить в список желаний
Хочешь дешевле?
Идентификатор:689101

Автор:
Оценка:
Опубликованно: 29.05.2006.
Язык: Латышский
Уровень: Университет
Литературный список: Нет
Ссылки: Не использованы
Фрагмент работы

Iepazīšanās ar xxx personāla daļas struktūru, darbības veidiem un to daudzveidību, darbiniekiem, procesuāliem un struktūrvienības darbību reglamentējošiem dokumentiem utt.
Xxxxxx personāla politikas un stratēģijas pētīšana darba vidē.
Profesionālās prakses atskaites un dienasgrāmatas sagatave/ izstrāde.
Piedalīšanās tādos personāla lietvedības iekārtošanas un uzturēšanas procesos kā:
 jaunu darbinieku pieņemšana darbā;
 darbinieku pārcelšana;
 darba tiesisko attiecību izbeigšana;
Iepazīšanās ar citiem organizācijas (struktūrvienības) ietvaros lietotiem lietvedības instrumentiem, piemēram, ar iekšējām personāla informācijas sistēmām, to uzbūvi un pielietošanas mērķiem.
Iegūto teorētisko zināšanu par personāla lietvedību pielietojums profesionālā darbībā.
Profesionālās prakses atskaites un dienasgrāmatas veidošana.
Piedalīšanās personāla meklēšanas procesā (personāla atlases speciālista asistents):
 Vakanto amatu prasību izstrāde (amata apraksta sagataves izveidošana),
 Darba sludinājuma veidošana atbilstoši noteiktās vakances un sludinājumu izstrādes pamatprasībām;
 Sagatavoto sludinājumu izvietošana publiskai apskatei (mēdijos), kā arī sadarbības partneru - darba meklēšana un personāla atlases pakalpojumu sniedzēju datu bāzēs (piemēram, www.CV online.lv u.c.),
 Pieejamo pretendentu analīze iekšējā datu bāzē un iespējamo pretendentu sarakstu izveide un iesniegšana atbildīgajam speciālistam u.c.
Personāla atlases speciālista izveidotās datu bāzes (Microsoft Excel formātā) funkciju uzlabošana, papildināšana utt.
Personāla lietvedības dokumentu apstrāde.
Piedalīšanās personāla atlases procesā (personāla atlases speciālista asistents):
 Piedalīšanās saņemto e-darba pieteikumu apstrādē (strukturēšanā) un ievadē datu bāzē,
 Atbilstošu darba pieteikumu (gan iesūtīto, gan pieejamo iekšējā datu bāzē) pārsūtīšana pasūtītājiem pēc pieprasījuma, piemēram, citu struktūrvienību vadītājiem, nodaļas vadītājai u.c.
 Piedalīšanās/asistēšana sākotnējā atlasē, pirmās (iepazīšanās intervijas sagatavošana un vadīšana);
 Piedalīšanās vakantās pozīcijas amata apraksta izveidē utt.

SIA “Xxxx xxxx”
Konkursa kārtībā aicina darbā
PĀRDEVĒJAS (-US)
Juvelieru izstrādājumu veikalos “ Xxxxx”

Prasības:
• vēlme strādāt ar klientiem (pieredze pārdošanas sfērā tiks uzskatīta par priekšrocību),
• prasme strādāt ar skaidru naudu, valūtu un kases aparātu,
• labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas,
• atbildības sajūtas, precizitāte un godprātīga attieksme pret darbu.

Pienākumi:
• klientu konsultēšana un kvalitatīva izstrādājumu pārdošana,
• klientu dāvanu karšu un pirkumu ar pēcapmaksu noformēšana,
• izstrādājumu izvietošana veikala telpās un radoša vitrīnu noformēšana.

Piedāvājam:
• interesantu un dinamisku darbu,
• konkurētspējīgu atalgojumu,
• draudzīgu darba kolektīvu.

Pieteikumus un CV ar norādi ”Pārdevēji” sūtīt uz SIA “Xxxx xxxx” Personāla daļu, Xxxx ielā XX, e-pasta adrese: Xxxx@xxx.lv, faksa numurs: 7xxxxx, līdz š.g. XX. septembrim.

Коментарий автора
Загрузить больше похожих работ

Atlants

Выбери способ авторизации

Э-почта + пароль

Неправильный адрес э-почты или пароль!
Войти

Забыл пароль?

Draugiem.pase

Не зарегистрировался?

Зарегистрируйся и получи бесплатно!

Для того, чтобы получить бесплатные материалы с сайта Atlants.lv, необходимо зарегистрироваться. Это просто и займет всего несколько секунд.

Если ты уже зарегистрировался, то просто и сможешь скачивать бесплатные материалы.

Отменить Регистрация