Добавить работы Отмеченные0
Работа успешно отмечена.

Отмеченные работы

Просмотренные0

Просмотренные работы

Корзина0
Работа успешно добавлена в корзину.

Корзина

Регистрация

интернет библиотека
Atlants.lv библиотека
5,99 € В корзину
Добавить в список желаний
Хочешь дешевле?
Идентификатор:626518
 
Автор:
Оценка:
Опубликованно: 27.01.2010.
Язык: Латышский
Уровень: Университет
Литературный список: 9 единиц
Ссылки: Использованы
Содержание
Nr. Название главы  Стр.
  Anotācija    3
  Ievads    4
1.  Noieta veicināšanas pasākumu analīze    6
1.1.  Pārdošanas veicināšana    6
1.2  Noieta veicināšanas stratēģijas    10
1.2.1.  Virzošās un velkošās stratēģijas noieta veicināšanā    11
1.3.  Kampaņu plānošana noieta veicināšanā    12
1.4.  Pirkšanas lēmumu ietekmējošie faktori    13
2.  Noieta veicināšanas pasākumu analīze uzņēmumā SIA „Euroskor”    18
2.1.  Uzņēmuma apraksts    18
2.2.  Pārdošanas veicināšana uzņēmumā SIA „Euroskor”    21
2.3.  Noieta veicināšanas stratēģijas uzņēmumā SIA „Euroskor”    24
3.  Aptaujas anketa. Reklāmas kampaņu noieta novērtējums uzņēmumā SIA „Euroskor”    27
  Secinājumi un priekšlikumi    31
  Izmantotās literatūras un avotu saraksts    34
  Pielikumi    35
Фрагмент работы

Ievads
Mūsdienu modernajā mārketingā vairs nepietiek ar to, ka tiek izstrādāts produkts, noteikta tā cena un izvietojums. Sekmīgu uzņēmuma darbību var nodrošināt, ja tajā efektīvi darbojas pietiekams skaits vadītāju – ideju ģeneratoru, organizatoru un praktiķu, kam visu laiku ir nepieciešams piedomāt kā piesaistīt jaunus klientus, lai veicinātu noietu un pārdošanas apjomus, izveidojot dažādas akcijas, atlaides vai citus pievilcīgus piedāvājumus, kas varētu piesaistīt potenciālo pircēju. Lai radītu lielisku noieta veicināšanas kampaņu, ir jāveido saikne starp produktu un patērētāju. Pareizi kampaņu izmantojot var izdarīt daudz vairāk par īslaicīgu pārdošanas apjoma paaugstināšanu, tādējādi veidojot ilgstošas attiecības ar klientiem, radot lojalitāti pret produktu un ilgtermiņa uzticību uzņēmumam.
Jēdziens – veicināšana (promotion) ir tālejoša komunikācijas forma, kas palīdz atvieglot mārketinga aktivitātes, ietekmējot cilvēku kā indivīdu, atsevišķas grupas un organizācijas pieņemt preces, pakalpojumus un idejas. Noieta un pārdošanas veicināšanu lieto ne tikai tādēļ, lai pārdotu produktus, bet arī, lai ietekmētu dažādus viedokļus un attieksmes par uzņēmumu, tā personālu un tā vietu sabiedrībā. Lielākā daļa cilvēku ar veicināšanas pasākumiem saprot tikai reklāmas aktivitātes, bet tie sevī ietver arī sabiedrisko saskari, personisko apkalpošanu un preču realizācijas stimulēšanu, un katrs no šiem veicināšanas veidiem ieņem svarīgu lomu mārketinga komunikāciju procesā.
Noieta veicināšana ir viens no mārketinga kompleksajiem elementiem. Tās galvenais mērķis ir pamudināt cilvēkus pirkt preci vai pakalpojumu. Salīdzinājumā ar reklāmu, tā ļauj ātri iedarboties uz pieprasījumu. Noieta veicināšana veic īslaicīgu iespaidu uz tirgu un aicina veikt pirkumu. Stimulēšanas uzdevums ir efektīvāk virzīt preci no ražotāja līdz pircējam.
Noieta veicināšana ir spēcīgs un daudzpusīgs ierocis mārketinga „ieroču arsenālā”. Noieta veicināšanas kampaņas var palīdzēt gan palielināt pārdošanas apjomu, gan veidot attiecības ar klientiem. Izprotot to un identificējot produkta dzīves cikla stadiju, profesionāli mārketinga speciālisti spēj maksimāli izmantot veicināšanas kampaņu spēku un lomu kopīgajā mārketinga kokteilī, tādējādi nodrošinot patērētāju pieprasījumu pēc kokrētā produkta, līdz ar to uzņēmums gūst peļņu.
Darba mērķis ir izanalizēt noieta veicināšanas pasākumus, tuvāk izpētot pārdošanas veicināšanu, noieta veicināšanas stratēģijas, kampaņu plānošanu, pirkšanas lēmumu ietekmējošos faktorus, izanalizēt uzņēmumu SIA „Euroskor”, kā arī izveidot aptauju, to apkopot un izanalizējot.
Darba mērķa sasniegšanai tiks izmantota un analizēta zinātniskā literatūra. Galvenie informācijas avoti: Džims Blaits „Mārketings”, Gundega Pelše un Indra Ruperte „Mazā biznesa kurss”, Andra Briģe „Lietišķais mārketings”, Marita Rūrāne „Uzņēmējdarbības organizācija un plānošana”, Jim Blythe „Essentials of marketing communications”.
Darba mērķa sasniegšanai tiks risināti sekojoši uzdevumi: analizēta pārdošanas veicināšanas funkcija un tās veidi, analizēta noieta veicināšanas funkcija un tās stratēģijas, analizēta kampaņu plānošana noieta veicināšanai, analizēti pirkšanas lēmumu ietekmējošie faktori, analizēts uzņēmums SIA „Euroskor” un apskatīta uzņēmuma attīstības vēsture, analizēti pārdošanas veicināšanas pasākumi uzņēmumā SIA „Euroskor”, analizētas noieta veicināšanas stratēģijas uzņēmumā SIA „Euroskor”, izveidota un izanalizēta aptauja par reklāmas kampaņu noietu, tā izvērtēta un izanalizēta kā arī izstrādāti secinājumi un priekšlikumi.
Darba struktūra tiks sadalīta trīs nodaļās. Pirmajā nodaļā tiks analizēta pārdošanas veicināšana un izpētīti pārdošanas veicināšanas pasākumu veidi. Analizēta noieta veicināšana un izpētītas noieta veicināšanas stratēģijas. Analizēta kampaņu plānošana noieta veicināšanas pasākumiem, kā arī izpētīti pirkšanas lēmumu ietekmējošie faktori. Otrajā nodaļā tiks analizēts uzņēmums SIA „Euroskor” un apskatīta uzņēmuma attīstības vēsture. Izanalizēti SIA „Euroskor” pārdošanas veicināšanas pasākumi, tuvāk izpētīti uzņēmuma pārdošanas veidi. Tiks izanalizēti SIA „Euroskor” noieta veicināšanas pasākumi, tuvāk izpētīti uzņēmuma noieta pasākumu veidi un stratēģijas. Trešajā nodaļā tiks izveidota aptauja par reklāmas kampaņu noietu uzņēmumā „Euroskor”, apkopoti un izanalizēti aptaujas rezultāti.
Kursa darbs izstrādāts 2008. gada rudens semestrī.

Коментарий автора
Загрузить больше похожих работ

Atlants

Выбери способ авторизации

Э-почта + пароль

Э-почта + пароль

Неправильный адрес э-почты или пароль!
Войти

Забыл пароль?

Draugiem.pase
Facebook

Не зарегистрировался?

Зарегистрируйся и получи бесплатно!

Для того, чтобы получить бесплатные материалы с сайта Atlants.lv, необходимо зарегистрироваться. Это просто и займет всего несколько секунд.

Если ты уже зарегистрировался, то просто и сможешь скачивать бесплатные материалы.

Отменить Регистрация