Добавить работы Отмеченные0
Работа успешно отмечена.

Отмеченные работы

Просмотренные0

Просмотренные работы

Корзина0
Работа успешно добавлена в корзину.

Корзина

Регистрация

интернет библиотека
Atlants.lv библиотека
21,48 € В корзину
Добавить в список желаний
Хочешь дешевле?
Идентификатор:648458
 
Автор:
Оценка:
Опубликованно: 01.11.2010.
Язык: Латышский
Уровень: Университет
Литературный список: 35 единиц
Ссылки: Использованы
Рассмотреный период: 2000–2010 гг.
Содержание
Nr. Название главы  Стр.
  Ievads   
1.  Uzņēmuma saimnieciskās darbības tiesiskie un teorētiskie aspekti   
1.1.  Tiesiskie aspekti pašvaldības SIA darbībā   
1.2.  Uzņēmuma klienti un to segmentācija   
1.3.  Produkts un tā kvalitāte   
2.  Pašvaldības SIA „Ūdeka” saimnieciskās darbības raksturojums   
2.1.  Pašvaldības SIA „Ūdeka” juridiskais statuss un darbības raksturojums   
2.2.  Pašvaldības SIA „Ūdeka” segmentu analīze   
2.2.1.  Mājsaimniecības segmentācija   
2.2.2.  Budžeta iestāžu un juridisko personu segmentācija   
2.3.  Pašvaldības SIA ”Ūdeka” piedāvāto pakalpojumu raksturojums   
2.4.  Klientu viedokļu analīze   
3.  Pašvaldības SIA „Ūdeka” saimnieciskās darbības pilnveidošanas iespēju izvērtējums   
3.1.  Pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas iespēju izvērtējums   
3.2.  Tarifu politikas pilnveidošanas iespējas   
3.3.  Patērētāju segmenta skaita palielināšanas iespējas   
  Secinājumi   
  Priekšlikumi   
  Izmantoto avotu saraksts   
  Saīsinājumu saraksts   
Фрагмент работы

Ikvienā pilsētā, neatkarīgi no tās ģeogrāfiskās atrašanās vietas, iedzīvotāju skaita un citiem raksturojošiem rādītājiem, svarīgs faktors ir infrastruktūras izveidošana, pilnveidošana un attīstīšana. Ūdensapgāde un ūdenssaimniecība ir viens no tiem infrastruktūras veidiem, kas ir ļoti nepieciešams un aktuāls ikvienam pilsētas iedzīvotājam, jo bez ūdens un kanalizācijas praktiski nav iespējams dzīvot pilvērtīgu un normālu saimniecisko dzīvi. Tā kā iedzīvotājus interesē ne tikai pilsētas infrastruktūras attīstība, bet arī tas, kāda samaksa jāveic par saņemtajiem pakalpojumiem, tad tieši pēdējos gados aktuāla tēma ir cenu politika dažādu pakalpojumu sniegšanā iedzīvotajiem. Tieši no piedāvātās cenas, tarifiem un citiem faktoriem ir atkarīgs, vai pilsētas pašvaldības un citi uzņēmumi var pastāvēt un darboties, jo klienti ir tā kategorija, bez kā neviens uzņēmums nevar pilnvērtīgi veikt saimniecisko darbību.
Daudzās Latvijas pilsētās liela uzmanība tiek pievērsta tieši ūdens un kanalizācijas uzņēmumu darbības uzlabošanai, tehnisko iekārto nomaiņai, ieviešot arvien jaunas tehnoloģijas saimnieciskajā darbībā, lai uzlabotu dzeramā ūdens kvalitāti un ievērotu Eiropas Savienības noteiktos standartus šo uzņēmumu darbībā un pastāvēšanā. Ņemot vērā iepriekš minēto, kā arī tēmas aktualitāti mūsdienu ekonomiskajos apstākļos vienā no Latvijas lielākajām pilsētām – Ventspilī, tika izvēlēta diplomdarba tēma „Pašvaldības SIA „Ūdeka” klientu apkalpošanas pilnveidošanas iespējas”.
Ventspils pašvaldības SIA “Ūdeka” šobrīd strādā 159 darbinieki. Pašvaldības SIA “Ūdeka” ģenerāldirektoram ir pakļauti divi direktori – tehniskais direktors un direktors attīstības jautājumos. Tehniskajam direktoram ir pakļautas vairākas nodaļas – dispečeru dienests, laboratorija, ūdensapgādes iecirknis, kanalizācijas iecirknis, transporta un saimnieciskais dienests, energodienests, ūdensskaitītāju iecirknis, tehniskā daļa. Finanšu direktoram ir pakļauta ekonomikas nodaļa, abonentu daļa un grāmatveži.
Visi šie darbinieki veic nopietnu darbu, lai realizētu galveno uzņēmuma mērķi - nodrošināt Ventspils pilsētu ar centralizētu ūdensapgādi (ražošanu, attīrīšanu, piegādi), notekūdeņu novadīšanu un attīrīšanu. Taču daudzus gadus šis uzņēmums atradās sliktā tehniskā stāvoklī, jo bija novecojušas iekārtas, bet klientu skaits ar katru gadu pieauga gan privātajā sektorā, gan budžetu iestādēs un juridisko personu vidū. Lai nodrošinātu klientus ar kvalitatīviem pakalpojumiem, ņemot vērā aktualizējušās sūdzības un priekšlikumus, tika ierosināts realizēt projektu „Ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu attīstība Ventspilī”. Šo projektu paredzēts realizēt trīs kārtās, no kurām I kārta jau ir veiksmīgi pabeigta, t.i., ir veikta ūdens atdzelžošana līdz ar jaunās ūdens atdzelžošanas stacijas izveidi, un šis projekts ir definēts kā prioritārs vides aizsardzības projekts arī Latvijas Republikas valdības līmenī.
Projekts “Ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu attīstība Ventspilī” kā ļoti nopietns pasākums ir iekļauts Ventspils ūdenssaimniecības attīstības projektā un ir šī projekta komponente. Ūdens kvalitātes uzlabošanai tika veikta ne tikai tīklu rekonstrukcija, bet arī atdzelžošanas stacijas būvniecība. Tās mērķis bija uzlabot dzeramā ūdens kvalitāti pilsētā atbilstoši Latvijas Republikas un Eiropas Savienības dzeramā ūdens kvalitātes standartiem, kurus nosaka Eiropas Savienības Direktīva 98/83/CEE.
Līdz ar jaunu ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšanu aktuāla izvirzās tēma par iespējamiem jaunajiem klientiem un kopējo ūdens patēriņu, un novadīto notekūdens daudzumu pēc pasākuma realizācijas. Klientu vēlmēm un vajadzībām jāveltī galvenā uzmanība, plānojot uzņēmuma pašvaldības SIA „Ūdeka” stratēģiju. Tomēr tuvākajā nākotnē nepieciešams veikt vēl daudzus pilnveidošanas darbus jaunu tehnoloģiju ieviešanā pašvaldības SIA „Ūdeka” saimnieciskajā darbībā. …

Коментарий автора
Комплект работ:
ВЫГОДНО купить комплект экономия −45,67 €
Комплект работ Nr. 1308113
Загрузить больше похожих работ

Atlants

Выбери способ авторизации

Э-почта + пароль

Э-почта + пароль

Неправильный адрес э-почты или пароль!
Войти

Забыл пароль?

Draugiem.pase
Facebook

Не зарегистрировался?

Зарегистрируйся и получи бесплатно!

Для того, чтобы получить бесплатные материалы с сайта Atlants.lv, необходимо зарегистрироваться. Это просто и займет всего несколько секунд.

Если ты уже зарегистрировался, то просто и сможешь скачивать бесплатные материалы.

Отменить Регистрация