Добавить работы Отмеченные0
Работа успешно отмечена.

Отмеченные работы

Просмотренные0

Просмотренные работы

Корзина0
Работа успешно добавлена в корзину.

Корзина

Регистрация

интернет библиотека
Atlants.lv библиотека
21,48 € В корзину
Добавить в список желаний
Хочешь дешевле?
Идентификатор:717294
 
Автор:
Оценка:
Опубликованно: 01.11.2010.
Язык: Латышский
Уровень: Университет
Литературный список: 26 единиц
Ссылки: Использованы
Рассмотреный период: 2000–2010 гг.
Содержание
Nr. Название главы  Стр.
  Ievads   
1.  PSIA „Ūdeka” darbības vispārīgs raksturojums   
1.1.  Uzņēmuma juridiskais statuss un tiesiskais regulējums   
1.2.  Galvenie uzņēmuma darbības veidi un pakalpojumi   
2.  Vides faktoru nozīme PSIA „Ūdeka” darbības attīstībā   
2.1.  Uzņēmuma mērķu un uzdevumu aktualitāte   
2.2.  Organizatoriskās struktūras atbilstība uzņēmuma darbības specifikai   
2.3.  Darbinieku darba organizēšanas efektivitāte uzņēmumā   
2.4.  Ārējās vides ietekme uz PSIA „Ūdeka” perspektīvo darbību   
2.5.  Uzņēmuma vides analīze pēc PEST un SVID metodikas   
3.  PSIA „Ūdeka” darbības pilnveidošanas pasākumi Ventspils pilsētas labiekārtošanā un attīstībā   
3.1.  Tehnoloģisko projektu realizācija Ventspils pilsētas labiekārtošanā un attīstībā   
3.2.  Uzņēmuma darbības izvērtējums klientu skatījumā   
3.3.  Pakalpojumu uzlabošanas iespējas patērētāju segmentā   
3.4.  Pasākumi pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas iespējām   
  Secinājumi un priekšlikumi   
  Izmantotā literatūra un informācijas avotu saraksts   
Фрагмент работы

Ikvienā pilsētā, neatkarīgi no tās ģeogrāfiskās atrašanās vietas, iedzīvotāju skaita un citiem raksturojošiem rādītājiem, svarīgs faktors ir infrastruktūras izveidošana, pilnveidošana un attīstīšana. Ūdensapgāde un ūdenssaimniecība ir viens no tiem infrastruktūras veidiem, kas ir ļoti nepieciešams un aktuāls ikvienam pilsētas iedzīvotājam, jo bez ūdens un kanalizācijas praktiski nav iespējams dzīvot pilvērtīgu un normālu saimniecisko dzīvi. Tā kā iedzīvotājus interesē ne tikai pilsētas infrastruktūras attīstība, bet arī tas, kāda samaksa jāveic par saņemtajiem pakalpojumiem, tad tieši pēdējos gados aktuāla tēma ir cenu politika dažādu pakalpojumu sniegšanā iedzīvotājiem. Tieši no piedāvātās cenas, tarifiem un citiem faktoriem ir atkarīgs, vai pilsētas pašvaldības un citi uzņēmumi var pastāvēt un darboties, jo klienti ir tā kategorija, bez kā neviens uzņēmums nevar pilnvērtīgi veikt saimniecisko darbību.
Daudzās Latvijas pilsētās liela uzmanība tiek pievērsta tieši ūdens un kanalizācijas uzņēmumu darbības uzlabošanai, tehnisko iekārto nomaiņai, ieviešot arvien jaunas tehnoloģijas saimnieciskajā darbībā, lai uzlabotu dzeramā ūdens kvalitāti un ievērotu Eiropas Savienības noteiktos standartus šo uzņēmumu darbībā un pastāvēšanā.
Ventspils pilsētā ar ūdensapgādi un ūdenssaimniecību nodarbojas tikai viens uzņēmums – pašvaldības SIA „Ūdeka”, kas būtībā ir monopols šajā jomā Ventspils pilsētā. Taču tas nenozīmē, ka uzņēmumā nepastāv problēmas un ka uzņēmuma darbību neietekmē ne iekšējās, ne ārējās vides faktori.
Pašvaldības SIA „Ūdeka” darbinieki veic nopietnu darbu, lai realizētu galveno uzņēmuma mērķi – nodrošināt Ventspils pilsētu ar centralizētu ūdensapgādi, notekūdeņu novadīšanu un attīrīšanu. Taču daudzus gadus šis uzņēmums atradās sliktā tehniskā stāvoklī, jo bija novecojušas tehniskās iekārtas. Bet klientu skaits ar katru gadu pieaug gan privātajā sektorā, gan budžetu iestādēs un juridisko personu vidū.
Lai nodrošinātu klientus ar kvalitatīviem pakalpojumiem, ņemot vērā aktualizējušās sūdzības un priekšlikumus, jau kopš 2005.gada tika realizēti vairāki projekti, piemēram, „Ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu attīstība Ventspilī”. Šī projekta ietvaros bija paredzēts veikt ūdens atdzelžošanu līdz ar jaunās ūdens atdzelžošanas stacijas izveidi, un šis projekts tika definēts kā prioritārs vides aizsardzības projekts ne tikai Ventspils pilsētas, bet arī Latvijas Republikas valdības līmenī.
Projekts “Ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu attīstība Ventspilī” kā ļoti nopietns pasākums iekļauts Ventspils ūdenssaimniecības attīstības projektā, un ir šī projekta komponente. Ūdens kvalitātes uzlabošanai tika veikta ne tikai tīklu rekonstrukcija, bet arī ar atdzelžošanas stacijas būvniecība. Tās mērķis bija uzlabot dzeramā ūdens kvalitāti pilsētā atbilstoši Latvijas Republikas un Eiropas Savienības dzeramā ūdens kvalitātes standartiem, kurus nosaka Eiropas Savienības Direktīva 98/83/CEE.
Līdz ar jaunu ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšanu aktuāla izvirzās tēma par iespējamiem jaunajiem klientiem un kopējo ūdens patēriņu, un novadīto notekūdens daudzumu pēc pasākuma realizācijas. Klientu vēlmēm un vajadzībām jāveltī galvenā uzmanība, plānojot pašvaldības SIA „Ūdeka” stratēģiju. Tomēr tuvākajā nākotnē nepieciešams veikt vēl daudzus pilnveidošanas darbus jaunu tehnoloģiju ieviešanā pašvaldības SIA „Ūdeka” darbībā. Tāpēc ļoti svarīgi apzināties, kādas ir uzņēmuma iespējas, lai pilnībā apmierinātu klientu vēlmes. …

Коментарий автора
Комплект работ:
ВЫГОДНО купить комплект экономия −45,67 €
Комплект работ Nr. 1308107
Загрузить больше похожих работ

Atlants

Выбери способ авторизации

Э-почта + пароль

Э-почта + пароль

Неправильный адрес э-почты или пароль!
Войти

Забыл пароль?

Draugiem.pase
Facebook

Не зарегистрировался?

Зарегистрируйся и получи бесплатно!

Для того, чтобы получить бесплатные материалы с сайта Atlants.lv, необходимо зарегистрироваться. Это просто и займет всего несколько секунд.

Если ты уже зарегистрировался, то просто и сможешь скачивать бесплатные материалы.

Отменить Регистрация